Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

01
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 26 лютого - 2 березня 2018 року
13.03.2018 | 14:55 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

1 березня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону України “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав” (реєстраційний №7466, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято в першому читанні за основу.

2 березня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

28 лютого на засіданні Комітету з питань європейської інтеграції заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проекти Законів “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності” (реєстраційний № 5699, розроблений Мінекономрозвитку) та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень” (реєстраційний № 6023, розроблений Мінекономрозвитку), щодо яких було прийнято рішення, що вони не суперечать праву Європейського союзу та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію.

28 лютого на засіданні Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 5 по 9 березня 2018 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json