Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

31
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 4 - 8 грудня 2017 року
18.12.2017 | 17:19 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Засідання комітетів Верховної Ради України

6 грудня на засіданні Комітету з питань економічної політики Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяв участь в обговоренні проектів Законів України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні” (реєстраційний № 6540, розроблений Мінекономрозвитку) та “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” (реєстраційний № 4666, повторне друге читання, розроблений народними депутатами Іванчуком А. В. та іншими).

6 грудня на засіданні Комітету у закордонних справах Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Перевезенцев О. Ю. доповідав проект Закону України “Про ратифікацію Торговельної угоди між Урядом України та Урядом Королівства Таїланд” (реєстраційний № 0170, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано ратифікувати.

6 грудня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності” (реєстраційний № 5699, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу.

Відповідно до календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 11 по 15 грудня 2017 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json