• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN)
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук
Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів
Меню
Звіт про базове відстеження результативності наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.10.2014 № 1181 “Про внесення зміни до пункту 4.1 Положення про Державний реєстр засобів вимірювальної техніки”
03.12.2014 | 12:28
Департамент технічного регулювання

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується

Наказ Мінекономрозвитку від 02.10.2014 № 1181 “Про внесення зміни до пункту 4.1 Положення про Державний реєстр засобів вимірювальної техніки”, зареєстрований у Мін’юсті 22.10.2014 за № 1314/26091 (далі – Наказ).

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

3. Цілі прийняття акта

Основною метою прийняття Наказу є забезпечення механізму вилучення типів засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ) з Державного реєстру засобів вимірювальної техніки (далі – Державний реєстр), визнаних відповідно до міжнародних договорів України та захист вітчизняного виробника ЗВТ.

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 10 жовтня 2014 року по 11 листопада 2014 року.

5. Тип відстеження

Базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод. Для проведення базового відстеження Наказу проводиться аналіз одержаних пропозицій до нього, перегляд розділу 2 Державного реєстру.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу звернень заінтересованих сторін щодо необхідності внесення змін до Наказу.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Показники результативності

2014

Кількість пропозицій заінтересованих сторін щодо необхідності перегляду наказу Мінекономрозвитку 1181 “Про внесення зміни до пункту 4.1 Положення про Державний реєстр засобів вимірювальної техніки”

0

 

На сьогодні в Державному реєстрі є велика кількість ЗВТ, термін дії сертифікатів або інших документів про затвердження типів яких, виданих національними органами країн-експортерів ЗВТ, закінчився. Проте процедура вилучення ЗВТ, типи яких занесені до Державного реєстру відповідно до міжнародних договорів, не передбачена.

Розроблений Наказ забезпечить удосконалення ведення Державного реєстру, можливість вилучення типів ЗВТ з Державного реєстру на підставі відповідного рішення науково-технічної комісії з метрології.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатами аналізу, отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей та не потребує внесення змін до нього.

Теги:
Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json
https://freegeoip.net/json