Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.11.2016 Запитання      Тема: Конкурентний діалог Розширений перегляд
3274 / 3260
Відповідно до Статті 34 Закону Конкурентний діалог проводиться у два єтапи: "Строк подання тендерних пропозицій для участі в першому етапі конкурентного діалогу не повинен бути меншим, ніж 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентного діалогу на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10". Тут зрозуміло - не менше 30 днів. А от скільки днів конкретно (чи не більше/ не менше), після розкриття тендерних пропозицій замовник розглядає пропозиції учасників на відповідність вимогам, установленим у тендерній документації для першого етапу. Усі учасники, пропозиції яких не було відхилено, запрошуються замовником до переговорів, але не менше ніж три учасники. Замовник проводить переговори з кожним окремо, а також додатково можуть проводитися спільні зустрічі з усіма учасниками...? Скільки днів може Замовник проводити діалог з учасниками(м)? Де це визначено? З Якого для Замовник зобов"язаний надіслати запрошення учасникам? Дякуємо
Відповідь
28.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3954 / 3801
Перші торги не відбулись по причині відсутності учасників, сума торгів - 3075744,00 грн. Другі торги не відбулись по причині відсутності учасників, сума торгів - 3383320,00 грн. Предмет закупівлі - - ДК 016:2010 - (06.20.1) Газ природний, скраплений або в газоподібному стані, ДК 021:2015 - (09123000-7) природний газ. Що робити далі: - проводити 3-ті торги на - 3383320,00 грн. - чи можна проводити переговорну процедуру
Відповідь
28.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2775 / 2794
З метою запобігання порушень законодавства України, в частині виконання вимог статті 75 Господарського кодексу України, просимо надати роз'яснення стосовно форм і порядку публікації звітів про укладені договори про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформації щодо змін істотних умов цих договорів. У Інформаційному листі МЕРТ “Щодо надання роз’яснень” №3302-06/26924-07 від 19.08.2016 повідомлялося, що суб’єкти господарювання, визначені в частині першій статті 75 Господарського Кодексу України в разі закупівлі ними товарів, робіт, послуг на понадпорогові суми (згідно Закону України “Про публічні закупівлі”), повинні публікувати звіти про укладення договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств, а також інформацію щодо змін істотних умов цих договорів на веб-порталі Уповноваженого органу. Також зазначалося, що ці положення Господарського кодексу України стосуються юридичних осіб, які не є замовниками у розумінні Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та господарських договорів, укладених ними за правилами, встановленими Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом, іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів на придбання товарів, надання послуг чи виконання робіт, що передбачають витрачання коштів таких юридичних осіб, у межах, визначених частиною першою статті 2 Закону. Наказом МЕРТ №477 від 18.03.2016 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» затверджено, що інформація про публічні закупівлі, яка формується в електронній системі закупівель, це інформація про закупівлі, яка підлягає оприлюдненню на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до Закону. Наказом МЕРТУ №490 від 22.03.2016р. затверджені форми документів в сфері публічних закупівель відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону, які стосуються проведення процедур закупівель в електронній системі закупівель Замовниками у відповідності із Законом. Наказом МЕРТУ №473 від 18.03.2016р. визначено веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель, визначеної пунктом 6 частини першої статті 1 Закону, інформаційно-телекомунікаційну систему “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua. Для публікації звітів про укладені договори про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформації щодо змін істотних умов цих договорів на веб-порталі Уповноваженого органу prozorro.gov.ua, ДП «КБ «Південне» було здійснено реєстрацію на авторизованому електронному майданчику за всіма рівнями акредитації відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", який забезпечує проведення публічних закупівель із використанням системи PROZORRO - "Zakupki UA". В процесі тестування вищезазначеного електронного майданчика, з’ясувалося, що публікація звітів про укладені договори про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств технічно не передбачена електронною системою закупівель. Також, технічно не передбачена можливість публікації в електронній системі закупівель Інформації щодо змін істотних умов договорів. У відповідності з Інструкцією користувачам, яка надається на електронному майданчику передбачено публікувати звіти про укладені договори, в разі проведення процедур закупівель відповідно до Закону. Виходячи з вищезазначеного, на даний момент ДП «КБ «Південне» не має технічної можливості здійснювати публікацію відповідно до статті 75 Господарського Кодексу України звітів про укладені договори про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформації щодо змін істотних умов цих договорів на авторизованих електронних майданчиках, які забезпечують проведення публічних закупівель (процедур закупівель) із використанням системи PROZORRO у відповідності із Законом. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення щодо подальших дій.
Відповідь
25.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3460 / 3358
Чи буде можливість для Замовників обєднувати лоти різних груп, для більш ефектиінішої роботи в ЕСЗ. Виникає велика кількість допорогових процедур по лотово (мясо, олія, сир,риба,крупа,інше). Наприклад основна група СРV"15000000-8 - до якої входятять: 15000000-8 - Продукти харчування, напої, тютюн та супутня продукція 15100000-9 - Продукція тваринництва, м'ясо та м'ясопродукти 15200000-0 - Рибні страви та пресерви 15300000-1 - Фрукти, овочі та супутня продукція 15400000-2 - Олії та тваринні і рослинні жири 15500000-3 - Молочні продукти 15600000-4 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості, крохмалі та крохмалепродукти 15700000-5 - Корми для тварин 15800000-6 - Продукти харчування різні 15900000-7 - Напої, тютюн та супутня продукція Оскільки не дозволяється розташовувати лоти з різних груп CPV класифікатора в одному тендері. Ми як Замовник зацікавлені провести одну процедуру закупівлі, ніж 100 допорогових. Якщо ж така можливість буде, то це з економить багато часу та ефективність роботи організації в роботі проведення харчування та інших видів предмета закупівлі.
Відповідь
25.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2851 / 2786
Внаслідок зростання цін на паливо, зокрема на природний газ, постачальники цього товару змушені періодично збільшувати відпускну ціну. В свою чергу, замовники природного газу, зважаючи на заборону збільшувати об’єми закупівлі без проведення торгів, через збільшення ціни - змушені вносити зміни до укладених договорів в частині збільшення ціни за одиницю товару та одночасне зменшення об’ємів закупівлі. В зязку з цим, склалася ситуація при якій існує велика імовірність нехватки об’ємів природного газу на другу половину грудня для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону. Крім того, відповідно до Правил постачання природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496, споживач природного газу не може змінювати постачальника в середині розрахункового періоду. Відповідно до Кодексу газотранспортної системи газовий місяць – це період часу, який розпочинається з першої газової доби поточного місяця і триває до початку першої газової доби наступного місяця. Таким чином, споживач природного газу не може змінити постачальника в середині розрахункового періоду, яким є календарний місяць. Зважаючи на викладене, просимо надати роз’яснення, чи може скористатись Замовник (споживач) п.5 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» та здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника, по переговорній процедурі з метою уніфікації та забезпечення сумісності технологіями.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2