Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.01.2018 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5780 / 5669
В закладах освіти обласного підпорядкування (навчально-реабілітаційні центри) на етапі підписання договорів по результатам процедур закупівель (завтра договір - сьогодні скарга і торги зупинено) призупинено декілька відкритих торгів на закупівлю послуг гарячого харчування. 20% суми від попереднього договору деякі заклади використали, а деякі не продовжували дію договору. Чи можна укласти прямий договір до 200 тис.грн з попереднім переможцем чи з визначеним переможцем по торгам, які оскаржуються ? І чи є взагалі вихід з цієї ситуації, адже дітей необхідно харчувати ?
Відповідь
25.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5777 / 5604
Виникла потреба додаткової закупівлі у зв'язку із необхідністю проведення додаткових робіт не зазначених у початковому проекті, але які стали необхідними для виконання проекту. Вибрано переговорна процедура закіпівлі. Назва робіт початкового проекту "Реконструкція", клас наслідків СС1. Назва робіт у додатковій закупівлі повинна звучати тільки «Реконструкція»? Чи можливо «Капітальний ремонт»? Роботи по початковому договору «Реконструкція» ще ведуться. Чи необхідно робити експертизу кошторисної частини проектної документації на роботи додаткової закупівлі?
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5776 / 5602
Між замовником та підрядником уладено договір на закупівлю робіт вартістю 1 100 000 грн.(допорогова закупівля). Підрядник виконав частину робіт. Однак в процесі будівництва виникла необхідність в коригуванні проектно-кошторисної документації. Після такого коригування ціна договору зросла ще на 500 000 грн. (у зв'язку з виникненням додаткових робіт та зростання цін). З урахуванням зростання, ціна договору тепер складає 1 600 000 грн., частина з яких вже виконана підрядником. Чи може Замовник в такому випадку збільшити договоірну ціну, уклавши лише додаткову угоду, без застосування процедур визначених ЗУ "Про публічні закупівлі"? Якщо ні, то яку процедуру слід проводити Замовнику і на яку суму проводити таку процедуру (з урахуванням того, що вартість недовиконаних робіт складає суму, що не перевищує 1 500 000 грн.)?
Відповідь
29.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5774 / 5658
На ПРОЗОРРО було оприлюднено закупівлю товару, з очікуваною вартістю, припустімо, 1 000 000 грн. без ПДВ. За умовами ТД оцінка пропозицій відбувається без ПДВ. За результатами аукціону найменша пропозиція була 900 000 грн. без ПДВ. Проте учасник являється платником ПДВ. Чи можна укласти договір із даним учасником на суму 1,1млн. грн (з ПДВ)?
Відповідь
12.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5771 / 5657
Українським інститутом національної пам'яті, відповідно до вимог ЗУ "Про публічні закупівлі", проведено двічі відкриті торги по замовленню послуг: - з Поточного ремонту приміщень будівлі (приміщення 2,3,4,6 згідно Технічного плану) за адресою: м. Київ, вул. Липська 16 »; - з Поточний ремонт приміщень будівлі (приміщення 1,7,8,13 згідно Технічного плану) за адресою: м. Київ, вул. Липська 16». Відповідно до частини 2 статті 32 ЗУ "Про публічні закупівлі" вищезазначені закупівлі не відбулись у зв'язку з відсутністю необхідної кількості учасників. Тому, для організації та проведення ремонтних робіт виникла потреба в проведенні переговорної процедури на підставі п.1, ч.2. ст.40 ЗУ "Про публічні закупівлі" у зв'язку з двічі відміненою процедурою відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. Враховуючи строки проведення переговорної процедури та строки проведення ремонтних робіт/наданні послуг, які мають бути "розумними", стає зрозуміло, що у 2021 бюджетному році не можливо провести переговорну процедуру та укласти договір на проведення поточного ремонту з переможцем переговорної процедури. Виходячи з вищезазначеного, прошу дати відповідь на питання: 1) Чи можна в даному випадку провести переговорну процедуру у 2022 році на підставі п1. ч2. ст.40 ЗУ "Про публічні закупівлі" у зв'язку з двічі відміненою процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), які не відбулись у 2021 році.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2