Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
12.06.2018
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
не будуть контролюючи органи вважати за порушення, якщо при визначення предемета закупівлі товару (телевізійного обладнання) застосувати код (ХХХ00000-Y), де четверта цифра буде 0? Для уточнення: протягом року не передбачается більше закупівель за цим кодом!
Відповідь
16.06.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня!. Маємо питання щодо планування закупівлі продуктів харчування у дитячому садку. 1. Чи являються кошти батьківської плати - додатковими коштами, якщо вони надійшли понад планово? Тобто, кошторисом установи було затверджено план надходження даних коштів, який був виконаний у березні 2020 року. З квітня 2020 року всі кошти є понад плановими надходженнями і довідками вводяться на кошторис за кодом доходів: 25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю. 2. На початок року було заплановано закупівлю молока на суму 30000,00 грн. згідно кошторисних призначень на весь 2020 рік. Проте в зв'язку з збільшенням потреби планується закупівля молока на 25000,00 грн. в жовтні 2020 року за рахунок коштів батьківської плати, які надійшли понад кошторису.Чи потрібно буде проводити спрощену процедуру закупівлі на суму 25 тис.грн, чи можна буде використати процедуру закупівлі без використання електронної системи???
Відповідь
02.03.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
На транспортні послуги (пасажирські перевезення в межах України, закордонні пасажирські перевезення) заплановано 400 тис.грн в рамках реалізації 10 різних заходів протягом року (різні дати, кілометраж, кількість учасників). Необхідно проводити процедуру відкритих торгів з 10 лотами чи допорогові закупівлі на кожну транспортну послугу?
Відповідь
12.02.2019
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати розяснення щодо наступного випадку. Учасником закупівлі подано скаргу до АМКУ на дії Замовника щодо неправомірного обрання переможця. У даній скарзі Учасник посилається на обставини, що не відповідають дійсності (наприклад: у скарзі вказано, що переможцем не подано документ, який вимагався тендерною документацією, натомість такий документ було подано у складі тендерної пропозиції переможця). Як може захистити свої права учасник-переможець? Чи можна притягнути до відповідальності учасника, яким подано скаргу з неправдивими відомостями? Вважаєммо, що такими діями учасник намагається затягнути процеруду закупівлі або зірвати процедуу закупівлі взагалі.
Відповідь
25.11.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Після проведення переговорів з учасником процедури, складаеться протокол переговорів. Даний протокол містить всю інформацію про хід проведення переговорів, кого запрошено як представника учасника, затверджується ціна на товар.В кінці протоколу зазначені уповноважені особи Тендерного комітету і представник учасника, з місцями для підпису. Чи дійсний протокол без підпису представника учасника? Та який Закон регулює порядок проведення переговорної процедури?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json