Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Склад комітету з призначень

СКЛАД

Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств

 

Незалежні Члени

Шевкі АДЖУНЕР

Голова Номінаційного комітету

Директор представництва Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні. 17 років працював в ЄБРР на старших керівних посадах. До ЄБРР працював у Королівському банку Канади, Банку Монреаля, Центральному банку Туреччини, громадянин Турецької Республіки, Голова комітету з призначень.

Максим НЕФЬОДОВ

Заступник голови Комітету -  перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Працював на посаді керуючого партнера ICON Private Equity, одного із найбільших фондів прямих інвестицій на ринках України, Росії та країн СНД з капіталом під управління понад 1 млрд. доларів, директора інвестиційно-банківському департаменту DRAGON CAPITAL, M&A аналітик в інвестиційній компанії GOLDEN GATE BUSINESS. Закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка з відзнакою.

 

Постійні представники Уряду в Номінаційному комітеті:

Олександр САЄНКО  

Міністр Кабінету Міністрів України

Працював на різних посадах у Головному управлінні державної служби України, очолював Школу вищого корпусу державної служби.  Довгий час був консультантом з економічних питань у  Міжнародному благодійному фонді «Фонд економічних реформ в Україні». До призначення Міністром, був позаштатним радником Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а згодом очолив Секретаріат Голови Верховної Ради України. Заслужений юрист України.

Закінчив Національну академію державної податкової служби України, за спеціальністю «правознавство»,  пройшов навчання за Програмою розвитку лідерства в Центрі креативного лідерства (США) та Канадській школі публічної служби.

Оксана МАРКАРОВА

Перший заступник Міністра фінансів

Працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Chemonics Intl. Inc. Займала посади радника з економічної політики та менеджера з зовнішніх та корпоративних зв’язків в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (тепер в управлінні Horizon Capital), очолювала Інвестиційну групу ІТТ.

Отримала освіту магістра з екології у Києво-Могилянській Академії та навчалася в Університеті Індіани (Блумінгтон/США). Член спостережних рад Ощадбанку, Ексімбанку, Укргазбанку та Приват банку.

 

Незалежні члени Номінаційного комітету:

Джейсон ПЕЛЛМАР

Голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC)  в Україні та Білорусі. У IFC працює з 2010 р. До IFC працював в компаніях GE Energy Financial Services та Taylor-DeJongh. Громадянин США.

 

Йоста ЛЮНГМАН

Постійний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні. Приєднався до МВФ 2007 року, працював в Податково-бюджетному департаменті МВФ та Департаменті Близького Сходу та Центральної Азії. Має суттєвий досвід роботи зі східноєвропейськими та перехідними економіками. До роботи в МВФ займав посаду Міністра фінансів Швеції. Громадянин Швеції.

Альгірдас ШЕМЕТА

Бізнес-омбудсмен в Україні. Литовський і європейський політик, двічі міністр фінансів Литви, європейський комісар з бюджету та фінансового планування, а також з оподаткування, митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством, громадянин Литовської Республіки

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2