Календар подій

20
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Склад комітету з призначень

Персональний склад незалежних недержавних експертів, які входять до Комітету з призначення, затверджується Розпорядженням Кабінету міністрів України від 4 квітня 2018 року №346-р “Питання комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств та комісії з відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств”

СКЛАД

Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств

 

Незалежні Члени

 

Франсіс МАЛІЖ

Голова Комітету з призначень

Керуючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку у країнах Східної Європи

Маліж працював у секторі фінансових установ ЄБРР з 2010 року. Успішно розвивав діяльність банку у галузі фінансових установ у Західно-Балканському регіоні, Східній Європі, Туреччині, а також останнім часом у країнах Південно-Східного Середземномор’я. До того мав яскраву кар'єру в приватному секторі, попрацювавши в таких компаніях, як Arthur Andersen, McKinsey & Company та BNP Paribas. Він є випускником Паризької вищої школи комерції (ESCP Europe), має ступінь з міжнародного бізнесу.

 

Максим НЕФЬОДОВ

Заступник голови Комітету -  перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Працював на посаді керуючого партнера ICON Private Equity, одного із найбільших фондів прямих інвестицій на ринках України, Росії та країн СНД з капіталом під управління понад 1 млрд. доларів, директора інвестиційно-банківському департаменту DRAGON CAPITAL, M&A аналітик в інвестиційній компанії GOLDEN GATE BUSINESS. Закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка з відзнакою.

 

Постійні представники Уряду в Номінаційному комітеті:

 

Олександр САЄНКО  

Міністр Кабінету Міністрів України

Працював на різних посадах у Головному управлінні державної служби України, очолював Школу вищого корпусу державної служби.  Довгий час був консультантом з економічних питань у  Міжнародному благодійному фонді «Фонд економічних реформ в Україні». До призначення Міністром, був позаштатним радником Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а згодом очолив Секретаріат Голови Верховної Ради України. Заслужений юрист України.

Закінчив Національну академію державної податкової служби України, за спеціальністю «правознавство»,  пройшов навчання за Програмою розвитку лідерства в Центрі креативного лідерства (США) та Канадській школі публічної служби.

 

Оксана МАРКАРОВА

Перший заступник Міністра фінансів

Працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Chemonics Intl. Inc. Займала посади радника з економічної політики та менеджера з зовнішніх та корпоративних зв’язків в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (тепер в управлінні Horizon Capital), очолювала Інвестиційну групу ІТТ.

Отримала освіту магістра з екології у Києво-Могилянській Академії та навчалася в Університеті Індіани (Блумінгтон/США). Член спостережних рад Ощадбанку, Ексімбанку, Укргазбанку та Приват банку.

 

Незалежні члени Номінаційного комітету:

 

Джейсон ПЕЛЛМАР

Голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC)  в Україні та Білорусі. У IFC працює з 2010 р. До IFC працював в компаніях GE Energy Financial Services та Taylor-DeJongh. Громадянин США.

 

Йоста ЛЮНГМАН

Постійний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні. Приєднався до МВФ 2007 року, працював в Податково-бюджетному департаменті МВФ та Департаменті Близького Сходу та Центральної Азії. Має суттєвий досвід роботи зі східноєвропейськими та перехідними економіками. До роботи в МВФ займав посаду Міністра фінансів Швеції. Громадянин Швеції.

Альгірдас ШЕМЕТА

Бізнес-омбудсмен в Україні. Литовський і європейський політик, двічі міністр фінансів Литви, європейський комісар з бюджету та фінансового планування, а також з оподаткування, митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством, громадянин Литовської Республіки


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json