Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 635”
08.11.2017 | 12:05 | Департамент промислової політики

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 635” (далі – проект постанови).

Проектом постанови затверджуються обсяги товарів, які ввозитимуться на митну територію України такими суб'єктами літакобудування, як ВАТ “Меридіан” ім. С. П. Корольова та ПАТ “Дніпропетровський агрегатний завод” зі звільненням від сплати ввізного мита, та від сплати податку на додану вартість. Вказані суб'єкти літакобудування входять до переліку літакобудівних підприємств щодо яких запроваджуються тимчасові заходи державної підтримки згідно із постановою КМУ № 417 від 09.06.2017 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2010 р. № 405” і підпадають під дію норм статті 2 Закону України від 12.07.2001 р. № 2660-III "Про розвиток літакобудівної промисловості".

Проект постанови розроблено відповідно до підпункту 13 пункту 4 розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України та пункту 41 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, згідно з якими ввезення на митну територію України товарів суб'єктами літакобудування, які підпадають під дію статті 2 Закону України від 12.07.2001, № 2660-III "Про розвиток літакобудівної промисловості", звільняється від сплати ввізного мита та податку на додану вартість до 1 січня 2025 р., за умови дотримання вимог щодо обсягів їх ввезення та цільового використання. При цьому відчуження таких товарів третім особам, крім відчуження у складі авіаційної техніки, створеної (виготовленої) на момент затвердження їх обсягів, вважається використанням товарів не за призначенням.

Електронну версію проекту постанови розміщено на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі надавати протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: vid105@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: mail@dkrp.gov.ua


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json