Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Бізнес США готовий інвестувати в Україну, - Юлія Свириденко за результатами зустрічі з американськими підприємцями
11.11.2022 | 12:25 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Бізнес Сполучених Штатів Америки надзвичайно зацікавлений узяти участь у проєктах відбудови України. Водночас Україна відкрита для іноземних інвестицій, а український Уряд завжди відкритий для діалогу із бізнесом. 

Про це йшлося під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко з  представниками Торгової палати США в Вашингтоні та на «круглому столі» за участі представників американського бізнесу, організованому Американсько-українською діловою радою.

Заходи відбулися 9-10 листопада в рамках візиту делегації України на чолі з Юлією Свириденко до США.

Під час зустрічей з представниками американського бізнесу Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України розповіла, що електронна платформа Advantage Ukraine, на якій зібрано сотні інвестпроектів та можливостей у 10-ти галузях економіки, викликала неабиякий інтерес інвесторів з різних країн. На сьогодні загалом отримано понад 370 запитів. Найбільший інтерес викликають інвестиції в інноваціяї та технології, а також агропромисловий комплекс.

Ключовим питанням для потенційних інвесторів залишається страхування військових ризиків. І Уряд активно працює над його вирішенням.

Також важливим є створення та затвердження в Україні сприятливого інвестиційного клімату. Як підкреслила Юлія Свириденко, в цьому напрямку вже зроблено багато, і Україна рішуче налаштована продовжити відповідні реформи.

При цьому влада при вирішенні стратегічних чи поточних питань перебуває на зв’язку із бізнесом. Зокрема, Уряд вдячний Американській торговельній палаті в Україні за постійну готовність до діалогу та спільної праці на створення сприятливого бізнес-середовища та розвитку економіки країни.

«Є дві прості тези, які ми прагнемо донести до іноземних інвесторів. Перша: Україна здатна створити протягом 10 років економічне диво. Для цього є головні умови: бажання і воля керівництва нашої держави та розуміння й сприяння з боку наших міжнародних партнерів. Друга теза, що випливає з першої: найбільший ризик для інвестора сьогодні - не інвестувати в Україну. Великий інтерес до інвестицій в нашу державу, який ми побачили тут, в США, свідчить про те, що наші сигнали почуті та сприйняті позитивно», - зазначила  Юлія Свириденко за результатами зустрічей з американським бізнесом.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2