Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5682 / 5640
Доброго дня. Заклад орендує приміщення на І поверсі житлових будинків для занять з дітьми гуртковою роботою .З СУБ чи ОСББ наш заклад укладає договір по утриманню будинків та прибудинкової території. В кошторисі до договору прописано перелік робіт та послуг з утримання будинку відповідно до затвердженого рішення сесії міської ради мінімального переліку з утрим-ння будинку, а саме: обслуг-ння систем диспечеризації; поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем. Чи є предметом закупівлі, відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", послуги з утримання будинків СУБом чи ОСББ? Які коди CPV є вірними для відображення послуги з утримання будинку СУБ чи ОСББ (відповідно до вище вказаного переліку послуг з кошторису договору? Чи можливо послуги з утримання будинку СУБ чи ОСББ, трактувати як видатки з відшкодування витрат та оплачувати дану послугу без внесення її у додаток до річного плану закупівель?
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3528 / 3488
В зв'язку зі змінами до Порядку визначення предмета закупівлі від 19.12.2016р. №2092 просимо надати пояснення щодо закупівлі послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації на об'єкти поточного ремонту автомобільних доріг. Чи можливо без проведення закупівлі укладати договори до 200,0 тис. грн на проектні роботи по кожному окремому об'єкту поточного ремонту автодоріг
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4857 / 4844
Доброго дня! Річний план закупівель на 2017 рік затверджено тендерним комітетом 29 грудня 2016 року. Чи потрібно приводити затверджений річний план закупівель у відповідність із внесеними змінами до Порядку визначення предмета закупівлі (визначення предмета закупівлі за показником 4 цифри)?
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4857 / 4452
Доброго дня! Просимо роз'яснити, як правильно діяти Замовнику у тому разі, коли під час оприлюднення інформації на веб-порталі була здійснена технічна помилка, а саме, була неправильно зазначена адреса Учасника - переможця переговорної процедури закупівлі. Оскільки Законом "Про публічні закупівлі" питання щодо виправлення технічних помилок не регулюється, виникає запитання - чи маємо ми право скасувати протокол про визначення переможця у звязку з технічною помилкою, прийняти нове рішення про визначення переможця (із зазначенням правильної адреси) та виправити дані на веб-порталі з прикріпленням цих документів (та, звичайно, повідомлення про намір укласти договір)? Мінекономрозвитку вже давло подібне роз'яснення за законом "Про здійснення держвних закупівель" (від 01.12.2015 № 3302-05/40086-08), чи є це роз'яснення актуальним і за новим Законом? Завчасно дякую за відповідь!
Відповідь
06.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5766 / 5709
Прошу роз'яснення,щодо порядку складання річного плану закупівель в разі відсутності в кошторисі повної суми для оплати надання послуг на рік, а також чи можливо провести переговорну процедуру закупівлі на заплановану суму, а договори про закупівлю укладати на суму виділених асигнувань?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2