Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5972 / 5959
В результаті проведених закупівель за №UA-2018-02-05-000683-c, ДЕПАРТАМЕНТОМ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (далі –Замовник) 16 лютого 2018 року було укладено договір з Консорціум «Алві Род» (далі –Виконавець) на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області. 02.03.2018 за номером № 155 було видане розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації ,,Про створення Державного підприємства „Агентство місцевих доріг Полтавської області” (далі - Агентство). Згідно із Статутом, новоствореного підприємства (http://www.adm-pl.gov.ua/sites/default/files/415-2018.pdf) воно підпорядковане та підзвітне Замовнику. Розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.05.2108 року №386 Агентство було визначене балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Також була створена комісія з приймання-передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення з балансу Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації на баланс Державному підприємству „Агентство місцевих доріг Полтавської області”. Тобто Агентство фактично є правонаступником Замовника в частині експлуатації доріг. Не дивлячись на проведений тендер і укладену угоду на утримання доріг з Консорціум «Алві Род», підпорядковане Замовнику Агентство проводить новий тендер UA-2018-04-17-000116-b, який виграє інша компанія, створена напередодні нового тендеру. Замовник пропонує розірвати попередній договір, зменшити суму договору на 90%. Прошу надати роз`яснення: 1. Чи мало право Агентство проводити новий тендер, враховуючи, що було проведено попередній тендер на ці ж самі послуги і більше того - підписана угода з виконавцем, строк дії якої до кінця 2018 р. 2. Чи має право Замовник розірвати угоду з виконавцем по попередньому тендеру і вимагати підписання нового договору на нових умовах? 3. Що має зробити Замовник по закону?
Відповідь
05.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5773 / 5712
Відповідно до пп.35 п.1 ст.1 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" (зі змінами) учасник процедури закупівлі - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію. Також, згідно з пп.30 п.1 ст.1 цього ж закону, тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. Враховуючи вищевикладене, просимо Вас надати роз'яснення чи можна не вважати учасником процедури закупівлі підприємця, юридичну особу (резидента або нерезидента), якщо надана ним тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації.
Відповідь
04.07.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4032 / 4061
Лікувальний заклад має окремо розташовані будівлі (корпуси), юридичний адрес мають один. Складена проектно-кошторисна документація на кап.ремонт по заміні віконних блоків на всі корпуси, на загальну суму. Затверджених коштів в кошторисі для заміни всіх вікон в усіх корпусах недостатньо. Як визначити предмет закупівлі та провести процедуру закупівлі, на окремі корпуси чи на всі корпуси разом, враховуючи ПКД. орієнтовні суми по корпусам різні та є такими, що не перевищують поріг 1,5 млн.грн.
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6507 / 6313
Чи подпадають під дію Закону "Про публічні закупівлі" послуги (наукові дослідження) надані фізичною особою на підставі договорів цивільно- правого характеру, які оплачуються за рахунок фонду оплати праці державної наукової установи?
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6132 / 5867
Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ "Про державні закупівлі" замовник торгів у тендерній документації має право устанавлювати кваліфікаційний критерій наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. В більших випадках учасник указує в тендерній документації, що аналогічними вважаються будь-які договори (Нове будівництво, капітальний ремонт) де види та обсяги робіт, необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі співпадають з закупівлею робіт. Будувати аналогічні обєкти не приходиться, тому у кожному договорі підряду різний вид та обсяги робіт. Під час кваліфікації участика торгі виникають питання які договори є аналогічними, а чкі ні. Просимо Вас розяснити як правільно складати інформацію про досвід виконання аналогічних договорів. І в яких випадках можно вважати договори аналогічними.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2