Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.01.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3395 / 3231
Нами було двічі проведено відкриті торги, які не відбулися. Рішенням ТК розпочато переговорну процедуру та звернулись до постачальника універсальної послуги ТОВ "Київські енергетичні послуги". На сайті постачальника розміщено публічний договір, який не передбачає підписантів та дати укладення. Крім того постачальник не надає документів (статут, витяг, документи на підписанта договору). Просимо надати роз"яснення, які документи в такому випадку мають бути розміщені в системі для завершення процедури?
Відповідь
22.01.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2415 / 2338
У 2018 році комунальним підприємством Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства (далі – КП Переяслав-Хмельницьке ВУКГ) були проведені тендери на закупівлю товарів, робіт і послуг (капітальний ремонт доріг). З виконавцями були укладені договори. Рішенням Переяслав-Хмельницької міської ради було створене нове комунальне підприємство «Благоустрій» шляхом виділу з КП Переяслав-Хмельницьке ВУКГ, до повноважень якого належить контроль, отримання і обслуговування об’єктів благоустрою. Чи потрібно КП «Благоустрій» укладати нові договори з визначеними виконавцями або ж необхідно внести зміни до договорів у наступних випадках: - якщо КП ВУКГ уже була проведена часткова оплата, зокрема, сплачено авансовий платіж; - якщо розрахунки за договорами ще не були проведені. Просимо надати відповідь у найкоротший термін.
Відповідь
21.01.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3294 / 3218
Чи є порушенням, якщо в Тендерній документації (ТД) вказали, що необхідно надати документ, що підтверджує інформацію учасника, щодо відповідності встановленим кваліфікаційним критеріям згідно ст. 17 Закону, а саме: 10) юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень? Сума закупівлі робіт становить 11 870 326,00 грн. Але в Додатку №3 ТД чітко прописали, що надати довідку у довільній формі про те, що юридична особа, яка є учасником, має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо їх обов’язковість передбачена чинним законодавством. А також вказали в ТД, що Документи та інформація, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, але не передбачені чинним законодавством України для учасників, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції. При цьому, такий учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати або аналог документу (при наявності) з відповідним поясненням подання аналогу документу або пояснювальну записку з обґрунтуванням та причинами неподання документів та інформації, у т.ч. аналогів документу/інформації. Будемо дуже вдячні Вам за відповідь по даному питанню.
Відповідь
21.01.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2543 / 2327
Доброго дня! Просимо надати відповідь чи можливо в складі одного тендерного комітету, один голова і два секретаря тендерного комітету, з чітким розподілом обов'язків кожного з них?
Відповідь
21.01.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2243 / 2221
Відповідно до умов укладеного тендерного договору, договірна ціна встановлюється твердою і незмінною на весь обсяг та строк виконання робіт і не уточнюється, за винятком випадків, визначених Договором і лише за згодою Сторін. Виконавець за договором звернувся з проханням внести зміни до договору в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати, у зв'язку із збільшенням середньої заробітної плати в Україні внаслідок ринкової інфляції. Договором не передбачено порядку уточнення розміру кошторисної заробітної плати. Порядок внесення змін з підстав, що вказані в п.7 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі", в договорі не визначено. Чи правомірним буде внесення змін до Договору в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати в межах договірної ціни?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2