Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2944 / 2687
Дякуємо за відповідь на запит № 969/2019, яка розміщена за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0693e354-7673-4c48-b96c-358b39dc690e&lang=uk-UA. Ми розуміємо, Законом не передбачено внесення змін до оголошення про проведення процедури закупівлі при внесені змін до тендерної документації,але ми не отримали вичерпної відпові на поставлене питання потрібно вносити зміни в оголошення чи не потрібно.Посимо надати відповідь.Дякуємо за розуміння
Відповідь
30.11.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1927 / 1823
Закупівля ID: UA-2019-10-23-000041-c Замовник не надав згідно статті 30 ЗУ "Про публічні закупівлі відповідь на вимогу щодо надання додаткової інформації стосовно причин відхилення тендерної пропозиції підприємства. Куди звертатися?
Відповідь
29.11.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1702 / 1663
За результатами аукціону визначено переможця з остаточною пропозицією 19990 (дев'ятнадцять тисяч дев'ятсот дев'яносто) грн 00 коп. Договір про закупівлю підготовлено, підписано сторонами, та завантажено на сервіс публічних закупівель. Після чого пізніше однією із сторін було виявлено помилку в договорі, а саме: в розділі "Ціна договору" помилково вказана сума 19900 (дев'ятнадцять тисяч дев'ятсот) грн. 00 коп. (а не 19990 грн. 00 коп. як було визначено за результатами аукціону), тобто на 90 гривень менше, ніж у остаточній пропозиції учасника аукціону, з яким і було укладено договір. Аналогічну помилку допущено у Додатку 1 до Договору "Протокол погодження договірної ціни". Чи можливо виправити дану помилку, внесши зміни до Договору шляхом укладення додаткової угоди між сторонами або якимось іншим чином, наприклад, завантаженням виправленого договору? Договір вже зареєстрований у Казначействі.
Відповідь
29.11.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2416 / 2313
Доброго дня! Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» №114-ІХ від 19.09.2019р. (далі – Закон) відповідальність із тендерних комітетів переноситься на уповноважених осіб. Вони повинні мати необхідний рівень знань у галузі публічних закупівель і підтвердити його, склавши тест. Але до кінця 2021 року згідно із цим Законом триватиме перехідний період: закупівлі можуть проводити й тендерні комітети. У зв’язку із цим виникають наступні запитання: 1. Якщо замовник з січня 2020 року хоче скасувати тендерний комітет та призначити секретаря тендерного комітету як уповноважену особу, де та яким чином ця особа повинна пройти тестування уповноваженої особи (скласти тест)? 2. Також згідно пункту 11 частини першої статті 9 Закону Уповноважений орган повинен розробити та затвердити порядок організації тестування уповноважених осіб. Наразі такого порядку немає, тож яким чином призначати уповноважену особу? 3. Якщо Замовник вирішив замість тендерного комітету призначити уповноважену особу чи потрібно вносити зміни до штатного розпису закладу, тобто – фахівець з публічних закупівель це і є уповноважена особа, чи уповноваженою особою може бути інший спеціаліст, наприклад, бухгалтер, де виконання обов’язків уповноваженої особи будуть безоплатними та додатковими до основних обов’язків бухгалтера?
Відповідь
28.11.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2108 / 1969
Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону № 922 дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Просимо надати відповідь чи може замовник, у ситуації коли ним проводилось декілька процедур закупівель на один і той же предмет закупівель і в результаті було укладено декілька договорів, продовжити дію цих договорів на 20 % та при цьому в наступному році розпочати лише одну процедуру закупівлі? А також які дії замовника, якщо ним за двома процедурами відкритих торгів було укладено два договори на закупівлю лікарських засобів. У кожному договорі зазначено МНН лікарського засобу і вони різні. Якщо замовник продовжить кожен такий договір на 20 % він повинен планувати проведення двох відкритих торгів чи може ці лікарські засоби обєднати в одну процедуру закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2