Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.12.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2346 / 2405
Доброго дня! Нашим підприємством розглядається тендерна документація Трипільскої теплової електричної станції Публічного акціонерного товариства "Центренерго" по предмету закупівлі: Вершкове масло. Допорогова закупівля. В документації є завдання надати наступний документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації). Наше підприємство працює виключно з вітчизняними постачальниками сировини та виготовляємо самостійно усю лінійкю молочної продуції. Потрібна чи нам така довідка? Якщо так, то які дії потрібні для її отримання? Дякую.
Відповідь
07.12.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2704 / 2518
Неправомірность вимог Замовником в тендерній документації надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції у вигляді тільки «банківської гарантії», а не «гарантії», яка може бути видана банками, фінансовими чи страховими компаніями
Відповідь
06.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2105 / 2002
заплановані відкриті міжнародні торги щодо закупу палива 09130000-9 Нафта і дистиляти у січні 2019р на рік. Зараз в компанії виник дефіцит палива. Компанія закупала ПММ щоквартально (3 діючих попередніх договори). Відповідно до п. 5. ст. 36 Закону Про публічні закупівлі, чи може компанія продовжити термін дії усіх попередніх дійсних договорів на закуп палива відповідно до ст. 36. Чи тільки один останній?
Відповідь
06.12.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3107 / 3013
Про надання роз’яснень Вимогами частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) передбачено необхідність оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про внесення змін до договору – протягом трьох днів з дня внесення змін. Частиною 4 статті 36 Закону визначено випадки, при яких можуть змінюватися істотні умови договору після його підписання. Регламент роботи електронної системи закупівель (надалі – Система) при оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору передбачає обов’язкову необхідність зазначення замовником випадків, на підставі яких вносяться зміни до умов договору. При цьому, слід зазначити, що перелік випадків, передбачених Системою, повністю відповідає переліку випадків внесення змін до істотних умов договору, зазначених в частині 4 статті 36 Закону та не передбачає інших причин внесення змін до договорів (наприклад, зміна проектно-кошторисної документації, зміна рівня заробітної плати в державі тощо). Крім того, відповідно до роз’яснень МінРегіонБуд («Збірник офіційних документів та роз’яснень» №7, 2018, стор.52) перелік випадків, які є виключенням з пункту 4 статті 36 Закону не містять пунктів, які відносяться до будівельних робіт, зазначених у вищевказаному роз’ясненні. Аналогічний регламент роботи Системи діє також при оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору стосовно допорогових закупівель. Слід зауважити, що при оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору на виконання робіт у випадках, які не передбачені частиною 4 статті 36 Закону у замовника виникають складності із визначенням у Системі поля, яке необхідно заповнити, так, як жодне з них не відповідає цьому випадку. На підставі вищевикладеного, керуючись вимогами пунктів 12 та 13 частини 1 статті 8 Закону, прошу Вас надати роз’яснення, яким чином замовник, з урахуванням діючого регламенту Системи, повинен оприлюднювати інформацію про внесення змін у договір при вищезазначених випадках.
Відповідь
06.12.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2579 / 2459
Постачальник вносить зміни до тендерного договору згідно п.5 ст. 36 (5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); Чи має дата видаткової накладної співпадати із дадою додаткової угоди, де зафіксовані дані зміни.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2