Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1575 / 1578
В тендерній документації зазначено - Поставка товару здійснюється Учасником впродовж 1 (одного) календарного дня з моменту подання Замовником заявки. Прошу надати роз'яснення щодо термінів постачання, які виключають дискримінацію потенційних учасників закупівлі
Відповідь
02.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1949 / 1923
Просимо роз’яснити наступне: чи має право замовник при формуванні тендерної документації на закупівлю природного газу включити вимогу, що Учасник (Постачальник) повинен постачати газ, який закуповується ним напряму на Українській товарній біржі.
Відповідь
02.12.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2922 / 2664
Дякуємо за відповідь на запит № 969/2019, яка розміщена за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0693e354-7673-4c48-b96c-358b39dc690e&lang=uk-UA. Ми розуміємо, Законом не передбачено внесення змін до оголошення про проведення процедури закупівлі при внесені змін до тендерної документації,але ми не отримали вичерпної відпові на поставлене питання потрібно вносити зміни в оголошення чи не потрібно.Посимо надати відповідь.Дякуємо за розуміння
Відповідь
30.11.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1906 / 1800
Закупівля ID: UA-2019-10-23-000041-c Замовник не надав згідно статті 30 ЗУ "Про публічні закупівлі відповідь на вимогу щодо надання додаткової інформації стосовно причин відхилення тендерної пропозиції підприємства. Куди звертатися?
Відповідь
29.11.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1684 / 1645
За результатами аукціону визначено переможця з остаточною пропозицією 19990 (дев'ятнадцять тисяч дев'ятсот дев'яносто) грн 00 коп. Договір про закупівлю підготовлено, підписано сторонами, та завантажено на сервіс публічних закупівель. Після чого пізніше однією із сторін було виявлено помилку в договорі, а саме: в розділі "Ціна договору" помилково вказана сума 19900 (дев'ятнадцять тисяч дев'ятсот) грн. 00 коп. (а не 19990 грн. 00 коп. як було визначено за результатами аукціону), тобто на 90 гривень менше, ніж у остаточній пропозиції учасника аукціону, з яким і було укладено договір. Аналогічну помилку допущено у Додатку 1 до Договору "Протокол погодження договірної ціни". Чи можливо виправити дану помилку, внесши зміни до Договору шляхом укладення додаткової угоди між сторонами або якимось іншим чином, наприклад, завантаженням виправленого договору? Договір вже зареєстрований у Казначействі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2