Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1858 / 1796
Доброго дня. Прошу будьласка надати розяснення як проводити закупівлі вийськовим після введення в дію постанови КМУ №1178. Використовувати нові Особливості чи і надалі користуємося постановою КМУ №169 та звітуємо про укладені прямі договори протягом 70 днів після скасування військового стану. Майданчики ЕСЗ для нас закриті.
Відповідь
21.10.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2302 / 2405
З огляду на прийняття Постанови №1178 та Особливостей, прошу надати відповідь на наступне запитання: чи можна зараз керуватися Листом МЕ вих. 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 Щодо планування закупівель? Зокрема цікавить чи можна вживати поняття "зекономлені кошти, перерозподіл коштів, новий предмет закупівлі" для проведення закупівель товарів.. Маю таку ситуацію : були ВТ на річну потребу. тепер виникла необхідність докупити товару по позиції А, і зменшити кількість по позиції Б.. ЧИ буде "прямий договір" у випадку суми нової потреби 20 тис?? (планую зробити ДУ на зменшення суми договору-зменшу товару Б; і закуплю прямим договором товару А) ДЯКУЮ!
Відповідь
21.10.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2323 / 2375
Доброго дня! Якщо нам треба заключити договір на тепло. Раніше була переговорна процедура з монополістом. А як зараз, згідно нової постанови КМУ №1178.
Відповідь
20.10.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1511 / 1542
В пункті 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 міститься норма пункту 38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі”, яка передбачає звіти лише від 50 тисяч гривень. Чи залишається чинною норма Закону України “Про публічні закупівлі”, яка викладена у частині 3 статті 3 щодо обов’язкового оприлюднення замовником в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень?
Відповідь
20.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1565 / 1618
Доброго дня.Підкажіть,будь-ласка, Постанова 169 втратила свою чинність, тобто ми, як Замовники(знаходимось в м.Харків, в зоні бойових дій),раніше ми укладали договори згідно Постанови 169 КМУ та наказу 75 Мінреінтеграції. Питання,зараз ми вже не можемо спиратись на 169 Постанову та 75 Наказ при укладенні договорів? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2