Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.01.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1655 / 1566
Доброго дня. Управлінням відповідно до покладених завдань упродовж року проводяться численні культурно-мистецькі заходи, окремі з яких запланувати на початку року неможливо. До кожного заходу укладаються різноманітні договори (наприклад, про звукотехнічне забезпечення заходу). У звязку з цим, виникло питання формування річного плану закупівель на 2020 рік. У додатку до річного плану закупівель потрібно зазначити загальну суму на рік по послугам звукотехнічного забезпечення (наприклад, 150 тисяч) чи потрібно зазначати послугу з звукового забезпечення під кожний запланований захід та вносити зміни до річного плану закупівель упродовж року? Просимо надати розяснення з даного питання.
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1744 / 1682
Доброго дня. Уклали "прямий" договір на закупівлю, протягом 2020 року, запасних частин до автомобільної техніки по коду ДК 021:2015 - 31610000-5 на загальну суму 90 000 грн. з оприлюдненням звіту про укладений договір, термін дії договору по 31.12.2020 р. Питання: Як, на Вашу думку, вплине Закон "Про публічні закупівлі" (в новій редакції) на виконання зазначеного договору в повному обсязі ? Чи недоведеться нам, після 19.04.2020 р., цей договір розривати та проводити спрощену закупівлю по цьому предмету закупвлі ? Дякую.
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1289 / 1297
Відповідно до додатка 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 р. № 1407-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 р. № 846» (далі – розпорядження) визначено перелік замовників, в інтересах яких проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію є обов’язковим з 1 вересня 2020 року, у тому числі і ДСНС. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення стосовно поширення дії розпорядження на підпорядковані підрозділи ДСНС (зокрема, головні управління, управління, підрозділи центрального підпорядкування, спеціалізовані формування тощо).
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1637 / 1654
Комунальне підприємство в 2019 році провело тендер на 1800000,00 грн, з них 1400000,00 кошти місцевого бюджету, 400000,00 грн кошти підприємства. На початку 2020 року, хочуть скористатися ч. 5 ст.36 ЗУ "про публічні закупівлі". В додатковій угоді прописувати також прописувати та відповідно реєструвати в органі казначейства 280000,00 грн. кошти місцевого бюджету та 80000,00 грн. кошти підприємства, чи можуть прописати 360000,00 грн. за кошти місцевого бюджета та зареєструвати в органах казначейства 360000,00 грн. за кошти підприємства.
Відповідь
21.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1710 / 1582
Замовником у 2019 році проведено відкриті торги на закупівлю: ДК 021:2015 - 4500000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. За результатами торгів укладено договір зі строком дії до 31.01.2021. У 2019 році виконані загальнобудівельні роботи на першу чергу. Друга черга робіт передбачена на 2020 рік. У 2020 році виникає необхідність в коригуванні проектної документації. Після коригування проекту необхідно проводити нові відкриті торги на виконання будівельних робіт у 2020 році чи можна виконувати роботи за договором, укладеним у 2019 році? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2