Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.10.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7208 / 6873
Часто в документації, що вимагається Замовником, трапляються документи котрих не видає Виробник (з країн Євросоюзу наприклад). Ми як імпортери не в змозі надати наприклад "акт постановки труб, які виготовляються за ДСТУ Б В.2.5-32:2007, на серійне виробництво згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-6:2009" так як за кордоном виробництво нормується стандартами ISO і не регламентує надання подібних актів. Ми не в змозі надати подібні проміжні акти, протоколи по окремих пунктах того ж ДСТУ Б В.2.5-32:2007. Ми маємо сертифікат відповідності, імпортованих товарі даному ДСТУ Б В.2.5-32:2007 загалом (серт. УкрСЕПРО), та не можемо мати проміжні акти,атестати,свідоцтва так як Виробник їх не надає. Яку відповідь нам надати Замовнику в даній ситуації? Не надання документів, що вимагаються Замовником, спричинить відхилення нашої пропозиції. Не можемо ми вимагати в Виробника з Італії, наприклад, "свідоцтво про атестацію та галузь атестації випробувальної лабораторії виробника згідно п.10.5.1 ДСТУ Б.В.2.7-151:2008", тому що в них немає такої лабораторії при виробництві. На що опиратися, щоб надати лист-розяснення, в якому зазначаємо ЗАКОНОДАВЧІ ПІДСТАВИ ненадання відповідних документів?
Відповідь
26.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6943 / 7200
При наданні еквівалентного товару чи потрібно надати сертифікат відповідності, чи достатньо заповнення технічної специфікації? В разі якщо потрібний сертифікат відповідності, то ким він повинен бути виданий?
Відповідь
19.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7377 / 7250
Доброго дня!Із листів Мінекономрозвитку №3304-06_29397-06 від 21.08.2017р.та Департаменту ІТ МВС №16/1-2002 від 31.07.2017р. не зрозуміло чи є персонально-довідковий облік єдиної інформаційної системи МВС відкритим єдиним державним реєстром, доступ до якого є вільним. Допоможіть, будь-ласка, розібратись із цим питанням, а також із тим чи повинні тепер замовники вимагати у переможця довідку про несудимість.
Відповідь
14.09.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7973 / 7257
Відповідно до ч.1 ст.24 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник має право зазначити в оголошенні про проведення процедури закупівлі та в тендерній документації вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції. Відповідно до п.8) ч.1 ст.1 Закону забезпечення тендерної пропозиції - надання забезпечення виконання зобов'язань учасника перед замовником, що виникли у зв'язку з поданням тендерної пропозиції, у вигляді такого забезпечення, як гарантія ЗАПИТАННЯ: чи має право замовник встановити вимогу щодо надання банківських гарантій певній групі банків, наприклад: банківська гарантія повинна бути надана банком, який за рейтингом НБУ знаходиться в першій двадцятці українських банків.
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
7038 / 6882
На відміну від Закону про здійснення державних закупівель Закон про публічні закупівлі не має механізму виправлення арифметичних помилок, допущених учасником. Чи правильно ми розуміємо, що оскільки Законом про публічні закупівлі дане питання не врегульовано, то Замовник має право розглядати тендерну пропозицію учасника (недискваліфіковувати),якщо допущені арифметичні помилки неформальні і не призводять до зміни вартості пропозиції учасника.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2