Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
39 / 41
Як діяти, якщо Порядок виконання Повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану зі змінами {Підпункт 2 пункту 19 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 572 від 13.05.2022} змінено, Єдиний закупівельний словник залишився без змін?
Відповідь
24.08.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
49 / 48
Доброго дня! До Вас звертається Болградська міська рада Одеської області з наступним питанням: відповідно ст.1 п.27 роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт; Тобто, «інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт;», мається на увазі, послуги та роботи що розраховані «зведеним кошторисним розрахунком на об’єкт будівництва» на підставі настанови з визначення вартості будівництва? Чи має право замовник, перерахунок кошторисної вартості оголошений за КЕКВ 2240 за кодом ДК 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, за одним об’єктом, та технічний нагляд за тим же самим об’єктом, оголошений за КЕКВ 3110 за кодом ДК 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (додаткові кошти) розраховувати не за кодом ДК, а розраховувати за об’єктом будівництва, так як це визначено Зведеним кошторисним розрахунком вартості об’єкта будівництва на даний об’єкт? Це реставрація об’єкта культурної спадщини. Чи можемо ми використовувати цей код в поточному році для публікації договорів з технічної інвентаризації об’єктив нерухомості, та рахувати за кодом 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, як послуги?
Відповідь
24.08.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
34 / 36
Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради" звертається до Вас з проханням надати розʼяснення стосовно оприлюднення звіту про закупівлю без використання електронної системи, вартість якої є меншою ніж 50 тис. гривень. Лист № 3323-04_50213-06 від 19.07.2022.pdf закріплює, що така закупівля згідно постанови No 169 не потребує оприлюднення в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю. Однак, наше підприємство фінансується за рахунок коштів НСЗУ та здійснює оплату за договорами через КБ АТ "Приватбанк", який в свою чергу, наполягає на обовʼязковому зазначенню індентифікатору закупівлі в платіжному доручені. Чи не є порушенням Постанови №169 публікація закупівлі, вартість якої не перевищує 50 тисяч гривень, у звʼязку з неможливістю оплати без індефікатора закупівлі?
Відповідь
23.08.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
79 / 76
Центр здійснює оплату послуг адвокатів ДК 021:2015 - 79110000-"Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва" з оприлюдненням звіту про укладений договір. Чи правомірне застосування постанови КМУ № 169 для оплати послуг адвокатів у період воєнного стану?
Відповідь
23.08.2022 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
33 / 37
На підприємстві сталися два випадки: 1. Керівником підприємства було підписано договір, що відрізняється від проекту договору, а УО опублікувала договір згідно Закону. Про зміни УО не знала. Яка відповідальність за це передбачена і кому УО чи керівнику? 2. Керівник підприємства підписав дод. угоду до тендерного договору, яка змінює істотні умови договору. Що в такому випадку робити УО? Чи потрібно публікувати дод. угоду? Якщо це зробити, чи буде УО нести якусь відповідальність?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2