Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2993 / 3004
Добрий день! Нами було проведено закупівлю послуг готельного обслуговування із розміщення іноземних делегацій (ДК 021:2015 55110000-4) на суму 170 тис.грн. (2 лоти - категорії готелю 3* і 5*) та укладено договір з переможцем (послуги фактично не надавалися), проте нещодавно нам було доведено інформацію щодо проведення у вересні - жовтні позапланових заходів військового співробітництва які передбачають додаткові витрати на оплату зазначених послуг на орієнтовну суму 50 тис.грн. Питання наступне? 1. Чи в праві ми вносити зміни до укладеного договору у бік збільшення його загальної вартості без порушення вимог чинного законодавства? 2. У разі неможливості збільшення вартості договору просимо надати роз'яснення щодо можливих варіантів вирішення зазначеного питання з урахуванням вимог законодавства. Будемо дуже вдячі за допомогу!
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4302 / 4396
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо СЗ не відбулась двічі (на 70000 грн.) і ми як замовник будемо укладати прямий догові, але є ще потреба в закупівлі на суму 10000 грн за цим же кодом срv, якою процедурою проводити цю закупівлю.
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3556 / 3579
Чи можна заключити 5 окремих договорів, якщо у оголошенні на спрощену закупівлю було вказано місце поставки 5 адрес, але закупівля двічі невідбулася.
Відповідь
06.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4775 / 4673
Доброго дня. Прошу дати відповідь на такі питання щодо укладання договору без застосування порядку проведення спрощених закупівель відповідно до пункту три частини сім статті 3. Згідно із частиною сім статті 3 Закону : "7. Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 3) якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із: "оскарженням прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується;" "розірванням договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника" У цих абзацах мова іде про тендерні процедури. Але у частині сім статті 3 мова іде про незастосування порядку проведення СПРОЩЕНИХ закупівель і вона обмежує вартість закупівлі пунктами 1 та 2 частини першої статті 3. Яким чином тоді правильно скористатися цими підставами у разі, якщо очікувана вартість тендеру на товар(або сума розірваного договору на закупівлю товару, наприклад, 2 мільйони гривень. 20 відсотків від 2 мільйонів гривень це 400 тисяч гривень. Договір можна заключити на всі 20 відсотків, тобто 400 тисяч гривень чи на суму не більше ніж 199,999 тисяч гривень? І чи можна застосувати ці абзаци як підставу для укладання договору без застосування електронної системи закупівель, якщо оскарження йде в суді на оцінку рішень, дій чи бездіяльності замовника після оцінки пропозицій в спрощеної закупівлі або ж при розірванні договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення спрощеної закупівлі (з вини учасника) на строк, достатній для проведення нової спрощеної закупівлі? Дякую, якщо не залишете без уваги.
Відповідь
06.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2638 / 2771
в який спосіб подати рішеня (сканокопію чи листом) про створення Комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради "Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради" ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2