Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3029 / 3083
Звертаємося до Вас з проханням надати відповідь з наступного питання. В початковому договорі не встановлено порядку (формули,методики) розрахунку зміни ціни залежно від курсу іноземної валюти, а є лише посилання на таке право.Чи маємо ми можливість відповідно до законодавства внести зміни до договору в частині визначення порядку зміни ціни предмета закупівлі залежно від зміни курсу іноземної валюти додатковою угодою?
Відповідь
11.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2510 / 2547
якщо прописували в Edata процедура закупівлі: тендерна процедура не застосовується згідно статті 2 п.1 Закону України про публічні закупівлі, то зараз що прописувати?
Відповідь
11.08.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3562 / 3569
Добрий день! Який період оскарження у спрощеній закупівлі після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір? Через скільки днів можна укладати договір? На майданчику Zakupki.Prom.ua після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір період оскарження два робочих дня. Разом з тим частиною 15 статті 14 «Спрощені закупівлі» встановлено, що замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Згідно з частиною 5 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Стаття 33 має посилання на процедуру закупівлі/спрощену закупівлю. Через такі різночитання прошу Вашого роз’яснення по цьому питанню. Дякую.
Відповідь
11.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3246 / 3227
Доброго дня. На підприємстві створено сектор з тендернех процедур для участі в закупівлях в якості Учасника. Даний сектор готує повний пакет документів для прийняття участі в закупівлях. Всі довідки, листи, пояснення готуються за підписом директора підприємства, всі копії документів також завіряються підписом директора підприємства та відповдіно потім скануються для розміщення в системі. Чи може начальник вказаного сектору після підписання директором всього пакету документів та його відсканування і розміщення в системі накласти свій кваліфікований підпис (ЕЦП) на розміщені документи (адже фактично вони вже створенні на папері переведені в цифрову форму, а не створюються окремими електронним документом)? Якщо таке можливо, то яким документом це можна оформити: наказом, дорученням, записом в посадовій інстркуції?
Відповідь
11.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2833 / 2874
Доброго дня. Чи може Замовник в розумінні Закону "Про публічні закупівлі" звернутись до АМКУ чи Держаудитслужби з заявою про те, що під час кваліфікації переможця, йому стало відомо про те, що один з учасників подав підроблені сертифікати якості/відповідності та протоколи випробувань?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2