Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3534 / 3423
Якщо у новоствореної організації договори на виконанні та немає виконаних в повному обсязі робіт 9послуг), чи є це підставою для відхилення такого учасника,якщо він надав найбільш економічну пропозицію та всі інші документи впорядку?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4088 / 4122
Відповідно до листа Мінекономіки від 03.06.2020р. №3304-04/34835-06 Замовник в тендерній документації встановив вимогу щодо необхідності підтвердження учасниками в складі їх тендерної пропозиції відсутності підстав для відмови згідно п. 5, 6, 12 частини 1 та частини 2 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) в довільній формі (у вигляді довідки). Учасник процедури закупівлі не підтвердив таку інформацію у спосіб визначений тендерною документацією. Питання: На підставі якої норми Закону Замовник повинен/має право відхилити тендерну пропозицію такого учасника, якщо статтею 31 Закону такої підстави не передбачено?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3994 / 4016
Доброго дня! Надайте будь-ласка роз`яснення стосовно застосування норм ст. 631 ЦКУ при проведенні спрощеної процедури закупівель. Чи правомірно застосовувати частину третю статті 631 ЦКУ, якою передбачено право сторін встановити, що умови договору застосовують до відносин між ними, які виникли до його укладення, а саме з дати повідомлення про намір укласти договір при проведенні спрощеної продури закупівель?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4984 / 4684
Проведена спрощена закупівля. Переможець надав договір на суму меншу, як в пропозиції за результатами закупівлі. Чи можна підписувати та оприлюднювати такий договір?
Відповідь
17.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3735 / 3564
Згідно з абзацом другим ч. 3 ст. 16 Закону якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити ПОТУЖНОСТІ інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Згідно з ч. 7 ст. 17 Закону у разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити СПРОМОЖНОСТІ інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до ч. 3 ст. 16 цього Закону, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у ч. 1 ст. 17 Закону. Просимо пояснити значення термінів «потужність» та «спроможність» в розумінні Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2