Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
9335 / 9075
Департамент є виконавцем ряду загальнодержавних програм, де відбувається відшкодування установам та організаціям за навчання атошників, за отримані ліки тощо, а в деяких випадках є лише платником за тристоронньою угодою по відшкодуванню. Чи потрібно проводити такі договори з використанням системи прозоро? Вдячні за найшвидшу відповідь!
Відповідь
08.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
9734 / 9350
Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані елекронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю. Просимо надати роз'яснення щодо оприлюднення укладенного договору з всіма додатками до нього? Чи потрібно оприлюднювати всі додатки до укладеного договору?
Відповідь
08.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
12821 / 12511
П. 2 частини 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено право зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку. Учасники публічних торгів на підставі зазначеної норми після укладання з ними договорів використовують це право і бувають випадки, що не здійснивши поставку по ціні, яка зазначена в пропозиції, одразу звертаються до замовника щодо збільшення ціни на 10 %. В подальшому на протязі дії договору таке збільшення відбувається неодноразово, що в свою чергу нівелює принцип заощадження бюджетних коштів при публічних закупівлях. Враховуюче вищевикладене прошу надати відповідь на запитання: чи має право Тендерний комітет приймати рішення вносити до тендерної документації на закупівлю товарів в розділі Примірний Договір (проект), наприклад, наступне: -........зміна ціни за одиницю товару не більш, як на 10 відсотків............., але не частіше ніж два рази протягом дії договору? Наперед вдячні за відповідь.
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11842 / 11857
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
01.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
11114 / 11039
При здійснені конкурсних торгів за допомогою систему «ПРОЗОРО» з метою виключення преференцій учасникам, які не є платниками податку на додану вартість (платники єдиного податку), по відношенню до учасників, які є платниками податку на додану вартість, Замовник закупівлі товарів, робіт або послуг в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів вказав очікувану вартість закупівлі без урахування ПДВ, але додатково в оголошені зазначив наступну інформацію: 1. Очікувана вартість надання послуг, вартість тендерної пропозиції, приведена ціна послуг при проведені торгів і визначені переможця надаються Учасником без урахування ПДВ. 2. Договір, якої буде укладатися з Переможцем торгів, якщо він є платником податку на додану вартість, буде включати суму ПДВ, що змінить вартість надання послуг на відповідну суму ПДВ. Після проведення конкурсних торгів Державне казначейство відмовилося зареєстровати договір з ціною, яка враховує ПДВ, посилаючись на порушення п.2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі». Просимо Вас надати роз’яснення: суперечить або ні вищенаведений зміст оголошення про відкриті торги вимогам п.2 статті 21 «Інформування про проведення процедури відкритих торгів» Закону України «Про публічні закупівлі»: «…очікувана вартість закупівлі товарів, робіт або послуг із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2