Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
940 / 910
Добрий день! Відповідно до ст. 10 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю оприлюднюється не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Водночас ст. 14 Закону передбачено, що в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначаються: кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Просимо надати відповідь на питання: за скільки робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій необхідно оприлюднити оголошення про проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
767 / 764
Добрий день! Відповідно до ст. 14 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Просимо надати відповідь: чи потрібно при укладенні договору з переможцем спрощеної закупівлі витримувати 10-ти денний термін з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1173 / 1103
Добрий день! Нами було визначено переможця 23.01.2020 року. Враховуючи норми ЦКУ, останнім днем подання документів переможцем буде 28.01.2020 року. Проте позиція Верховного суду, що зазначена в постанові від 19.12.2019 по справі №916/452/19 зазначає, що в 5-ти денний строк надання документів переможцем враховується день публікації наміру. Просимо надати аргументовану відповідь на таке питання: чи враховується в 5-денний строк надання документів переможцем день публікації повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1095 / 1028
Доброго дня! Замовником при оприлюдненні звітів про виконання договорів про закупівлю постачання теплової енергії у 2019 році їх помилково оприлюднено, як виконані по договорам постачання теплової енергії у 2020 році (термін дії договорів з 01.01.2020 р. до 31.12.2020 р.). Як виправити вищевказану помилку для подальшої роботи із договорами на постачання теплової енергії в 2020 році через систему Prozorro (додаткові угоди, інформація про виконання договорів за результатами їх завершення тощо), так як юридичних підстав для розірвання договорів немає.Дякуємо!
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
978 / 937
Доброго дня! 1. Розясніть будь ласка з посиланням на конкретні статті нормативно-правових актів, яким чином відбувається взаємодія між державними органами (підприємствами) щодо розпорядження закупленим маном чи послугами з метою уникнення дублювання закупівель одного й того ж предмету різними державними органами (підприємствами)? Чи може один державний орган передати іншому безоплатно закуплений за кошти державного бюджету товар/послугу, чи існує законодавче положення, яке визначає вартість їх продажу замовником іншому державному підприємству чи органу? 2. Чи існує спеціальне нормативне регулювання здійснення публічних закупівель космічних знімків у звязку з необхідністю забезпечити сумісність закуплених знімків та техніки, яка здійнює їх прийом?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2