Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1540 / 1551
Добрий день. Управління праці та соціального захисту населення проводить відшкодування перевізникам за здійснений пільговий проїзд мешканців міста (за рахунок коштів міського бюджету). Вартість відшкодування перевищує 200.0 тис.грн. Враховуючи зміни до Закону України "Про публічні закупівлі" підскажіть будь ласка: - чи необхідно проводити в даному випадку процедуру електронних закупівель? - якщо ні, то чи ми повинні публікуваті звіт про укладений договір? - чи відображати у річному плані видатки на відшкодування (компенсацію)?
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1431 / 1400
У Замовника є необхідність закупівлі послуги з розміщення статті в визначеній єдиній регіональній газеті ДК 021:2015- 79340000-9 «Рекламні та маркетингові послуги». Сума по цьому коду більше 50 тис. грн. Чи можливе придбання цієї послуги (укладання договору) без застосування порядку проведення спрощених закупівель згідно п.2 ч.7 Закону №922 шляхом застосування пп.3 як за відсутності конкуренції з технічних причин.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1609 / 1499
Є закупівля UA-2020-04-23-000133-a "Очікувана вартість" закупівлі 21200грн. Моя ставка на даний тендер 19350 грн. в моєму розумінні я маю платити за участь 17 грн. (що випливає з тарифної сітки затвердженої КМУ в постанові №116, - так як моя вартість нижче 20 тис грн.) Та при реєстрації з мене зняли 119 грн. (був змушений відкликати пропозицію, - так як вважаю, такі дії тендерного майданчика порушують Законодаство). В постанові КМУ від 24 лютого 2016 р. № 166 - чітко сформовано, - далі витяг із постанови: " За подання учасником тендерної пропозиції та/або пропозиції учасника закупівлі, що була розкрита електронною системою закупівель через електронні сервіси з автоматичним обміном інформацією (онлайн-сервісами), доступ до яких здійснюється за допомогою Інтернету, та за користування зазначеними електронними сервісами оператор авторизованого/попередньо авторизованого електронного майданчика справляє з учасника плату в розмірі: 1) один неоподатковуваний мінімум доходів громадян - у разі, коли вартість закупівлі становить не більш як 20 тис. гривень;" Прошу надати юридичне уточнення понять: "Очікувана вартість" - завжди фігурує в тендерній документації будь-якої закупівлі. "Вартість закупівлі" - фігурує в постанові КМУ від 24 лютого 2016 р. № 166 В моєму розумінні це два абсолютно різні поняття і тому несуть різну суть. "Очікувана вартість" - абстрактна, початкова цифра вище якої просто не має бути ставка на тендері. "Вартість закупівлі" - чітка (стала) цифра яка утворюється за результатами торгів. Питання, - чому я як учасник, маю платити за участь в тендері суму яка вираховується з "абстрактної" нічим не обгрунтованої цифри (яка в результаті торгів буде змінена, незрозуміло на яку величину), якщо моя початкова ставка є нижчою? Логічно вираховувати вартість участі від початкової ставки учасника. Тим більше що текст в постанові КМУ №116 сформульований дуже чітко і не двозначно, а саме, - вартість участі формується з "Вартості закупівлі" і аж ніяк не з "Очікуваної вартості" чи "Розміру бюджетного призначення" Так «Початкова ставка» теж не є сталою величиною, - бо може бути змінена під час торгів (але ж тільки в сторону зменшення), тому на мою думку «Початкова ставка» є більш актуальним мірилом ніж «Очікувана вартість»(як ми потенційні учасники, - застраховані від завищення "Очікуваної вартості"???), так як остаточна «Вартість закупівлі»(на основі якої, - згідно законодавства формується вартість участі в тендері) однозначно буде не більше «Початкової ставки» (якщо учасник пройде кваліфікацію). Дуже чекаю на розяснення. Дякую.
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1303 / 1262
Договори на закупівлю послуг з теплопостачання або водопостачання укладені на декілька років за умови його пролонгації на кожний наступний бюджетний рік. Пролонгація договору на наступний рік здійснюється на підставі додаткових угод. При цьому за умовами кожної додаткової угоди змінюється її істотна умова, а саме збільшується сума договору. Чи є порушенням вимог ЗУ "Про публічні закупівлі" укладення додаткових угод, які збільшують загальну суму договору (з урахуванням змін) на суму, що перевищує 200 тис.грн.?
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1236 / 1266
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, у зв'язку з тим, що з 19.04.2020 року почав діяти новий закон про закупівлі, чи має право тендерний комітет затверджувати плати закупівель та зміни до планів закупівель, а також викладати в систему звіти про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи, чи це має право робити тільки уповноважена особа?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2