Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2231 / 2234
Доброго дня. Звертаюсь до Вас за роз'ясненнями стосовно відкритих торгів, що не відбулись через недостатню кількість учасників. Закупівля була оголошена до вступу в дію нового Закону. Після того як не було учасників закупівлю було оголошено вже після введення в дію нового Закону. Пропозиції надав тільки один учасник. Я можу розглянути його пропозицію за переговорною процедурою? Чи потрібно ще раз перевиставити торги? Початкова очікувана вартість була 32 тис., а потім 33 тис. Для застосування переговорної процедури потрібно щоб два тендери що не відбулись повинні бути ідентичні без внесення жодних змін? І ще одне питання, чи потрібно під кожну закупівлю до 50 тис. робити протокол УО? Дякую.
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1739 / 1627
п.5 Прикінцевих положень Закону від 19.05.2019 № 114-IX визначено, що "Процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону". Чи можна вважати, що при укладенні договору в такому випадку до застосування мають норми ст. 36 (щодо зміни істотних умов договору), а не норми ст. 41 чинної редакції Закону України "Про публічні закупівлі", яка діє на момент укладення договору?
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1558 / 1639
Як здійснити доплату за виконання посадових обовязків уповноваженої особи по закупівлям, якщо в штаті ОМС тільки посадові особи? Дякую!
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1843 / 1739
Приватне акціонерне товариство «Нижньодністровська ГЕС» (Замовник) здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно з пп. 3, п.2, ст. 2, Закону України «Про публічні закупівлі» (922-VIII, поточна редакція від 19.04.2020 р.). Відповідно до п. 1, ст. 8, Закону України «Про акціонерні товариства» (№514-VI, редакція від 02.04.2020р. ) до виключної компетенції та повноважень Наглядової ради належить вирішення питання про обрання оцінювача майна товариства та затвердження умов договору, що укладатиметься з ним, встановлення розміру оплати його послуг. В грудні 2019 року Наглядова рада затвердила оцінювача майна товариства на 2020 рік. Отже, у товариства відсутня можливість працювати/ укласти договір з іншим оцінювачем, окрім того, що вже обраний. 19 квітня 2020 року вступила в дію нова редакція Закону “Про публічні закупівлі”, де відповідно до п. 28 ст. 1 спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість 1 мільйон гривень. Тобто, тим самим дані зміни до закону вказують на необхідність товариству проводити спрощену закупівлю предмета «консультаційні послуги з питань оцінювання». Зважаючи на вищевикладене, просимо надати роз’яснення з наступних питань: 1) чи попадає предмет закупівлі «консультаційні послуги з питань оцінювання» під дію Закону України «Про публічні закупівлі» та чи застосовується спрощена закупівля, якщо учасник закупівлі (оцінювач) уже обраний? 2) Чи має право товариство укласти договір з іншим оцінювачем, окрім того, що вже обраний Наглядовою радою на період 2020 року?
Відповідь
20.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1993 / 1990
Доброї пори, доби Відповідно до п. 3) ч. 2 ст. 16 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник встановлює один або кілька кваліфікаційних критерії: наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Відповідно до п. 22) ч. 1 ст.1 вище зазначеного закону, предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Виникає наступне питання. Якщо замовник замовник встановлює такий кваліфікаційний критерій в тендерній документації та в цій же процедурі закупівлі товару є наприклад 50 найменувань, то чи повинен він вимагати щоби учасник підтверджував досвід виконання аналогічного договору відповідно до всіх найменувань? Оскільки ж в законі чітко вказано, що підтверрдження досвіду вимагається відповідно до предмету закупівлі, а передмет закупівлі це товари, роботи або послуги, які закуповуються в рамках процедури закупівлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2