Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.09.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
8670 / 8696
Лікарня провела відкриті торги на медикаменти.У зв'язку з тим, що лікарня надає екстренну а не заплановану допомогу, передбачити на рік перелік медиментів не можливо.в результаті виконання договору декілько позицій медикаментів не використовувались зовсім, а деякі позиції придбані за 8 місяців в повному обсязі. Підкажіть, як законодавчо правильно зменшити суму договору та на ці кошти придбати ті медикаменти, кількість яких скінчилас?
Відповідь
22.08.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6929 / 6705
Проконсультуйте будь ласка на предмет законності вимоги Замовника після проведення аукціону і перемоги вимагати від Учасника(на етапі заключення договору) зменшити суму договору на 20% в звязку з тим, що Замовник - платник ПДВ, а Учасник - ні. При проведенні закупівлі ціна враховувала пдв. Аргумент замовника - бюджет на закупівлю був передбачений в межах суми, що не включала пдв.
Відповідь
19.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8498 / 8540
Замовником планується здійснення закупівлі послуг з розробки програмного забезпечення. Всі етапи розробки потребують значного часу і розраховані на 2 роки. Чи має право Замовник в основних умовах договору тендерної документації вказати термін надання послуг - 2 роки та укласти такий договір за результатами торгів?
Відповідь
16.08.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
8556 / 8478
Відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 454 від 17.03.2016р. «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» розділ 2 част.1 абзац 2 "Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги." Відповідно до пункту 12 частини 1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» з метою недопущення порушень у сфері державних закупівель просимо Вас надати роз’яснення з таких питань: 1) Чи правильно буде визначити предмет закупівлі за таким кодом - ДК 021-2015- 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, якщо послуга, що надається відповідно до договору буде прописана так: "Адаптація електронної карти для містобудівних потреб"? 2) Чи існують нормативні акти та/або роз'яснення стосовно правильності визначення коду ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, для тієї чи іншої послуги? 3) Чи може договір, в якому код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” не відповідає назві конкретної послуги і умовам договору щодо її надання, бути визнаним недійсним?
Відповідь
08.08.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6637 / 6509
Просимо Вас роз’яснити застосування положень абзацу 9 пункту 1 частини 1 Постанови Кабінету Міністрів України № 117 від 23.04.2014 року, а саме: чи можливо у договорах про публічну закупівлю передбачати здійснення передплати за кожну партію товару, що не перевищує 100 000 грн., при загальній сумі договору більш ніж 200 000 грн.? Тобто чи можливо за одним договором здійснювати передплату за товар до 100 000 грн. більш ніж один раз?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2