Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3204 / 3173
Просимо розтлумачити п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосування норми вартісних меж здійснюється коду ДК вцілому, сумуючи всі очікувані вартості закупівель, чи виходячи з очікуваної вартості конкретного предмету закупівлі? Просимо дати відповідь на предмет застосування норми Закону базуючись на прикладах: 1. Вартість закупівлі згідно річного плану по коду ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), а вартість першої закупівлі, яку необхідно провести (потреби І кварталу) по цьому ж коду ДК, складає 180 000,00грн, яку процедуру Замовником має бути застосовано? 2. Вартість закупівлі згідно річного плану ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), по цьому коду здійснено закупівель на 3 000 000,00 грн., необхідно провести закупівлю з очікуваною вартістю 150 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? 3. Замовником проведено закупівель згідно коду ДК на суму 8 300 000,00грн. Виникла потреба провести закупівлю з очікуваною вартістю 120 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? В якому з перелічених прикладів Замовник зобов’язаний здійснити публікацію у відповідності до п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2887 / 3064
Доброго дня, допоможіть будь ласка щодо визначення процедури закупівлі електроенергії на 2021 рік, якщо очікувана вартість 150 000 грн. договірна потужність 35 кВт.
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2295 / 2321
У зв’язку із необхідністю підтвердження наданої Учасником інформації, нами, як Замовником, відповідно до абз.2 ч.15 ст.29 ЗУ «Про публічні закупівлі» був направлений запит до ДФС для підтвердження або спростування наявності фінансово-господарських відносин між Учасником та іншим контрагентом в розрізі конкретного договору, наданого Учасником на підтвердження відповідного досвіду. У відповіді ДФС нам відмовлено, посилаючись на ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ЗУ «Про інформацію», Конституцію України. Просимо надати консультацію щодо: 1) Чи правомірно ДФС відмовила у підтвердженні/спростуванні наданої Учасником інформації? 2) Які дії можна вчинити Замовнику для підтвердження наданої Учасником інформації, в разі відмови ДФС, крім звернення із запитом до третьої сторони-контрагента?
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2809 / 2839
доброго підкажіть будь ласка ,якщо тендерним комітетом було засідання о 17/00 в середу .а оприлюднили протокол рішення про переможця в четвер о 10/00 чи е це порушення ?
Відповідь
05.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3361 / 3475
Вітаю. Підскажіть будь ласка, як діяти в даній ситуації: було оголошено відкриті торги на закупівлю товару, однак в ході здійснення закупівлі, нами отримано рішення про зміну назви установи (код ЄДРПОУ не змінюється). Що робити: відмінити торги чи можна внести зміни до тендерної документації? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2