Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1284 / 1214
При цьому, при проведенні процедури закупівлі (відкриті торги) в порядку, визначеному Законом про закупівлі, не вбачається за можливе одночасно забезпечити дотримання положень Закону про аудит, зокрема в частині необхідності подання на розгляд органу, що призначають суб’єктів аудиторської діяльності, щонайменше двох суб’єктів аудиторської діяльності тощо. З огляду на наведене та враховуючи те, що виключні повноваження щодо обрання незалежного аудитора, визначення умов договору, що укладається з ним, та встановлення розміру оплати його послуг згідно Закону України «Про управління об'єктами державної власності» належать Наглядовій раді ДП «АМПУ», просимо надати роз’яснення щодо можливості обрання суб’єкта аудиторської діяльності та укладення з ним договору в порядку, визначеному Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», без застосування Закону про закупівлі? У разі, якщо обрання суб’єкта аудиторської діяльності та укладення з ним договору без застосування Закону України «Про публічні закупівлі» не є можливим, просимо надати роз’яснення щодо можливості застосування переговорної процедури на підставі пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи) та укладення договору із суб’єктом, якого буде обрано Наглядовою радою ДП «АМПУ» (як органом управління, який наділений виключною компетенцією)? У разі, якщо обрання суб’єкта аудиторської діяльності та укладення з ним договору без застосування Закону України «Про публічні закупівлі» або із застосуванням переговорної процедури на підставі пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» не вбачається за можливе, просимо надати роз’яснення стосовно того, застосування яких процедур є належним з огляду на приписи Законів України «Про публічні закупівлі», «Про управління об'єктами державної власності» та «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»?
Відповідь
14.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
994 / 941
В 2019 році відповідно Річного плану закупівлі на 2019 рік та затвердженого кошторису університета була запланована процедура відкритих торгів , початок процедури - грудень 2019 року. У січні 2020 року був визначений переможець та в строк, встановлений Законом України "Про публічні закупівлі" був укладений договір. Питання: чи потрібно дану закупівлю відображати у Річному плані закупівель на 2020 рік?
Відповідь
14.02.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1078 / 1007
Відповідно до п. 1.1. Додатку 3 до Правил роздрібного ринку електричної енергії Типовий договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії: Цей договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (надалі - Договір) є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови розподілу (передачі) електричної енергії споживачам (надалі - Споживач) як послуги Оператора системи. Цей Договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднання, що є додатком 1 до цього Договору. Оскільки Замовник підписав заяву-приєднання до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії № 37-14.3/7-11 від 27.12.2018 р., то з 01.01.2019 р., його було приєднано на невизначений строк до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії на умовах договору про постачання електричної енергії № 48 бази даних абонентів постачальника за регульованим тарифом. Відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон):  Закупівля здійснюється відповідно до річного плану (ч. 1 ст. 4);  Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання (ч. 1 ст. 10). Оскільки виникла колізія між положеннями Закону та умовами Типового договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, просимо надати роз’яснення: Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Як звітувати по такому договору якщо його строк дії безстроковий? Чи можливо потрібно укладати Типовий договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії щороку?
Відповідь
14.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
966 / 961
Доброго дня! Прошу роз"яснити чи має право тендерний комітет проводити спрощені закупівлі (від 50 до 200 тис. грн.) з 19.04.2020р.?. Чи можна бути уповноваженою особою, якщо закінчила онлайн-курс Prometheeus "Публічні закупівлі.Поглиблений"? Як можна зарєструватись на безкоштовне тестування Уповноваженого органу та де можу ознайомитись з Порядком організації тестування?. Дякую.
Відповідь
14.02.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1267 / 1250
Доброго здоров’я! В Законі про публічні закупівлі не повністю вірно враховані особливості закупівель послуг у природних монополістів, вартість яких встановлюється державним незалежним Регулятором. Зокрема ,наприклад послуги з розподілу природного газу надаються природними монополістами. Відповідно до вимог Закону про публічні закупівлі закупівля послуг з розподілу природного газу може відбуватися тільки за переговорною процедурою закупівлі. З незрозумілих причин послуги з розподілу природного газу не ввійшли до переліку послуг на які Замовник не встановлює кваліфікаційні критерії ( хоча по аналогії з розподілом електроенергії не залежно від наявності чи відсутності кваліфікації Замовник не може змінити постачальника послуг і не може відмовитися від послуг). Також Закон про публічні закупівлі вимагає проведення переговорів із складанням звіту про ціну пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі., що на мою думку, по відношенню до природних монополістів, вартість послуг яких встановлюється державним незалежним Регулятором ( в даному випадку НКРЕКП) є безглуздям. Прошу врахувати зауваження при внесенні поправок до Закону про публічні закупівлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2