Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.12.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3848 / 3866
Доброго дня! Замовником було опубліковано річний план закупівлі певного товару, але закупівля цього товару не здійснювалась і не буде здійснюватись. Скажіть, будь ласка, що робити з річним планом закупівлі в цьому випадку, оскільки Законом України "Про публічні закупівлі" це питання не врегульовано. Чи є порушенням опублікування річного плану закупівлі товару та не здійснення його закупівлі. Дякую
Відповідь
16.12.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3292 / 3271
Доброго дня! До одного з підприємств Громадської Організації «Київська Міська федерація з фізичної культури і спорту глухих» звернулася з замовленням на меблі державна школа (сума закупки 102000грн). Але на даний момент ми можемо виконати замовлення на 80%, решту 20% аналогічної продукції можемо докупити у свого партнера з метою виконання домовленостей по договору. Чи може замовник придбати у нас продукцію, враховуючи, що вона на 80% нашого виробництва, та на 20% закуплена у нашого партнера? Як мені відомо, підприємства Громадської Організації можуть перепродавати без тендера продукцію на суму до 200000 грн. Будь ласка, дайте посилання на Закон України, що регулює це питання. Відповідь просимо надіслати електронним листом, оскільки у адміністратора є вади слуху.
Відповідь
16.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3343 / 3327
Просимо надати роз'яснення, чи є необхідність у розробці окремого Положення про допорогові закупівлі (закупівлі до 50 тис. грн.). Якими нормативними документами на сьогоднішній день регламентуються допорогові закупівлі?
Відповідь
16.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3854 / 3827
Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо:суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів. Якщо постачальник притягувався до вищевказаної відповідальності,проте фактично тільки він може надати дані послуги, проте його не визначено монополістом (для застосування переговоної процедури закупівлі- відсутність конкуренції з технічних причин) Яким чином укласти договір на постачання теплової енергії, так как замовнику,як закладу охорони здоров'я необхідне безперевне теплостачання для виконання своїх функцій?
Відповідь
16.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4367 / 4481
Відповідно до частини 4 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/про позиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Враховучи нову редакцію Закону в частині перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі, чи є цінові обмеження зменшення ціни пропозиції відповідно до результатів електроного аукціону? Як приклад: якщо ціна пропозиції учасника після закінчення аукціону була 280 тис.грн, чи можливо без зменшення обсягів закупівлі підписати договір на суму 240 тис.грн
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2