Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.12.2020 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
3097 / 3018
Замовником оголошено спрощену закупівлю, в якій 14.12.2020 р. визначено учасника переможцем. Таким чином, учасник має право подати документи для укладання договору про закупівлю до 4 січня 2021 р. Але, якщо договір буде укладено у 2021 році, то зміст договору не буде відповідати проекту договору, який було опубліковано разом з оголошенням. Замовник вбачає за необхідне відмінити закупівлю, так як вона не встигає бути виконаною у 2020 році. Як правильно в даному випадку відминити закупівлю, на які підстави посилатися?
Відповідь
29.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3301 / 3671
Закупівля з публікацією англійською мовою передбачалась у восени 2020 року. Фінансування передбачено відповідною бюджетною програмою на 2020 рік. Через оскарження закупівлі на стадії подання тендерних пропозицій та винесення рішення АМКУ, ця закупівля не відбулась. Наразі, замовник вніс зміни до документації. Однак, враховуючи час, що минув, аукціон запланований на лютий 2021 року. При цьому, немає ані фінплану на 2021 рік, ані документів щодо наявності бюжетного фінасування на 2021 рік. Питання: чи можна проводити закупівлю до затвердження фінплану замовника закупівлі на 2021 та внесення змін до бюджетної програми (або затвердження нової бюджетної програми)?
Відповідь
29.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3893 / 4139
Оренда паливного котла з вартістю 70 тис. грн в місяць, можна укладати прямий договір чи проводити процедуру закупівлі?Тобто підпадає під ЗУ "Про публічні закупівлі" оренда паливного котла. Якщо так, то яку процедуру проводити?
Відповідь
29.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3068 / 3103
20.12.2020 набув чинність Закон України «Про внесення зміни до ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо ефективності реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту за яким ч.7 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» доповнена новим абзацом такого змісту: « якщо здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації та забезпечення підготовки і участі національних збірних команд України з видів спорту в міжнародних спортивних заходах, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.» Підскажіть, будь ласка, чи можемо дану норму закону використовувати для закупівлі послуг, які необхідні для проведення регіональних (обласних) заходів з фізичної культури і спорту?
Відповідь
28.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3415 / 3520
Відповідно до п.2 ч.7 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин. Суть питання: чи можемо ми провести закупівлю без використання електронної системи на суму 150000 (сто п‘ятдесят тисяч) гривень у зв‘язку з відсутністю конкуренції? Дякую Вам за увагу.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2