Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
966 / 922
Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради є Замовником в розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі» та має в своїй структурі відділ технічного нагляду за об’єктами будівництва. Просимо надати роз’яснення, чи вірно ми розуміємо, що у зв’язку з введенням в дію з 19.04.2020р. нової редакції ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» (а саме обов’язкове введення спрощених закупівель) департамент капітального будівництва, маючи в своїй структурі відділ технічного нагляду за об’єктами будівництва, повинен, крім усіх інших закупівель, закупляти послуги технічного нагляду (за умови вартості послуг від 50,0 т.грн до 1,5 млн. грн.) та фактично буде позбавлений можливості приймати участь у таких закупівлях як учасник торгів з поданням пропозицій, оскільки згідно вимог цивільного законодавства, замовник і виконавець робіт не можуть бути однією особою ? Чи навпаки все ж такі Департамент капітального будівництва може здійснювати технічний нагляд власними штатними працівниками, що діють в інтересах замовника, без проведення спрощених закупівель і це не буде суперечити нормам закону ?
Відповідь
13.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1129 / 1164
Частиною 3 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі», який набирає чинності з 19.04.2020, передбачено, що «У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.». Просимо надати роз’яснення, чи можна здійснювати закупівлю без проведення процедур закупівель або спрощених закупівель, навіть якщо дана закупівля являється частиною предмету закупівлі, який відповідно до річного плану закупівель підлягає проведенню процедур закупівель або спрощених закупівель, враховуючи, що в даній нормі Закону ідеться мова саме про вартість закупівлі, а не предмету закупівлі, та чи не буде це порушенням п.2, ч. 10, ст. 3, яким передбачено, що «Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону.».
Відповідь
12.04.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1114 / 1147
Доброго дня! Поясніть, будь ласка, чи може секретар тендерного комітету оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
11.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
941 / 945
Чи може замовник продовжити розгляд пропозиції учасника спрощеної процедури до 20 робочих днів
Відповідь
11.04.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1371 / 1376
У 2019 році після проведеного тендеру був заключений договір на виконання робіт з реконструкції парку на суму 2 млн.грн. У зв'язку з недостатнім фінансуванням,була укладена додаткова угода на зменшення обсягів закупівлі,вартість якої становила 1 млн.грн. У 2020 році заплановано продовжити роботи,укладено додаткову угоду ще на 800 тис.грн.,зміни вчасно оприлюднені,але ДКСУ відмовляється реєструвати угоду,оскільки у цьому році не опублікований річний план на цю суму. Чи правомірні дії ДКСУ,якщо так,то яку процедуру планувати,якщо тендер був проведений у минулому році на всю суму ПКД?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2