Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
804 / 768
Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою повагу та шанування. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» № 114-IX від 19 вересня 2019 року, відповідальною за організацію та проведення спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Враховуючи, що з 19 квітня 2020 року замовникам необхідно вжити вичерпних заходів щодо переходу на новий формат організації та проведення закупівель, з метою належної підготовки розпорядників коштів бюджету міста Львова до проведення спрощених закупівель, просимо надати роз’яснення з наступних питань. Чи може бути уповноважена особа одночасно членом тендерного комітету замовника? Якщо так, чи не буде це розцінюватись як конфлікт інтересів, наявність якого може вплинути на об’єктивність і неупередженість ухвалення рішень щодо проведення закупівель? Чи розроблено та прийнято Уповноваженим органом порядок організації тестування уповноважених осіб, оскільки відповідно до частини 8 статті 11 Закону № 114-IX уповноважена особа для здійснення своїх функцій повинна підтвердити свій рівень знань шляхом проходження безкоштовного тестування на веб-порталі Уповноваженого органу? Якщо ні, просимо вказати в які терміни буде прийнято наведений порядок та в які терміни уповноважені особи зможуть пройти дане тестування? Чи матиме право замовник залучати на підставі договору про надання послуг юридичних консультантів з метою отримання фахової допомоги під час здійснення публічних закупівель? Чи правомірне призначення уповноваженої особи та здійснення відповідної оплати праці на підставі та згідно із положеннями Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» № 2493-III від 7 червня 2001 року?
Відповідь
13.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
829 / 852
На виконання вимог Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 22.03.2016 № 490 (надалі – Наказ) замовником для проведення закупівлі заповнено та оприлюднено річний план закупівель (UA-P-2020-02-10-002239-a). При заповненні плану в 6. «Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі» зазначено очікувану вартість 2 760 000,00 UAH. Електронними майданчиками додатково впроваджено заповнення в цьому пункті інформації про джерело фінансування закупівлі із зазначенням його суми. Форма річного плану затверджена Наказом не передбачає зазначення джерела фінансування та його суми. Чи має право Державна казначейська служба України відмовити в реєстрації договору укладеного за результатами проведеної процедури закупівлі відповідно до оприлюдненого річного плану у разі якщо в плані закупівель оприлюдненому на електронному майданчику в п. 6 «Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі» зазначено очікувану вартість як 2 760 000,00 UAH, джерело фінансування – місцевий бюджет, сума – 0 UAH? В п. 5. «Код згідно з КЕКВ» зазначено наступну інформацію – КЕКВ: 3210 — Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям).
Відповідь
13.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1037 / 1052
Просимо надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель, враховуючи наступні обставини: У березні 2018 року за результатами проведеної процедури відкритих торгів укладено договір на закупівлю робіт по об’єкту на суму 16 млн. грн. У грудні 2018 року укладено договір на закупівлю додаткових робіт, не передбачених початковим проектом по цьому ж об’єкту, за переговорною процедурою закупівлі на суму 7 млн. грн. Наразі, знову виникла потреба у виконанні додаткових робіт не передбачених початковим проектом по вказаному об’єкту на суму 1,4 млн.грн. Питання:Для укладання договору на закупівлю додаткових робіт (не передбачених початковим проектом по цьому ж об’єкту) у 2020 році на суму 1,4 млн. грн., чи можливо укласти договір на закупівлю додаткових робіт без застосування процедур закупвель, передбачених ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість таких робіт не перевищує вартісні межі (1,5 млн.грн.), передбачені ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
13.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
749 / 722
Добрий день. Маємо наступне питання з приводу технічних аспектів організації роботи майбутніх уповноважених осіб. 1. Наприклад якийсь працівник наказом по підприємству був визначений уповноваженою особою. Чи це означачає, що тільки він має право за допомогою персонального електронного підпису вносити всі необхадані данні по закупівлі на електронному майданчику Prozorrо? Чи може це робити якийсь інший працівник нашого підприємства використовуючи свій електронний підпис за дорученням уповноваженної особи? Дякую
Відповідь
13.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
978 / 829
чи потрібно проводити через прозоро 3-х сторонній договір.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2