Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.06.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1657 / 1751
Чи можна збільшити ціну договору без спрощеної процедури, який був укладений 04.02.2020 на суму 150 тис. грн. без торгів за старою редакцією Закону? Послуги по перевезенню пасажирів згідно договору надаються до 31.12.2020. На сьогодні є необхідність збільшити вартість договору на 45 тис.грн.
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1893 / 1960
Ч. 9 ст. 26 передбачає, що Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Питання 1: Учасником в квалфікаційних критеріях подано документ в тендерній пропозиції не в повному обсязі (тобто відсутня його частина - сторінка(ки), додаток (який є його невід'ємною частиною) тощо. В цьому випадку треба застосовувати можливість виправлення невідповідностей протягом 24 годин, чи відхиляти пропозицію, оскільки документ не подано або подано не в повному обсязі? Питання 2: чи є роз'яснення терміну "невідповідності" в рамках Закону України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1717 / 1741
Змінено порядок визначення предмета закупівлі з 19.06.2020. За якою цифрою ДК 021:2015 визначати предмет робіт. Чи цей ДВ взагалі не поширюється на роботи. Яким чином у предметі робіт робити посилання на ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 чи не робити ніякого посилання?
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2009 / 1905
Закон дозволяє у спрощеній процедурі вимагати надання забезпечення пропозицій учасників (банківську гарантію). Строк дії пропозицій у спрощеній процедурі відсутній. На який строк можна вимагати забезпечення пропозицій? Адже при наданні банківської гарантії банк має зазначати строк.
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1978 / 1905
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка. Під час оголошення тендеру на закупівлю в договорі було написано - Директор. Після проведення торгів та обрання переможця під час укладення договору директор пішов у відпустку і в договорі прописується в.о. директора. Чи буде це вірно чи потрібно договір залишати без змін а в кінці договору прописати ще в.о.директора хто буде підписувати даний договір
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2