Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.03.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1015 / 1032
На початку 2020 року замовник при оприлюдненні річного плану закупівель та додатку до нього керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» (який діє до 19.04.2020р.) оприлюднив річний план на весь 2020 рік. На придбання паперу (код ДК 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) на початку року було опубліковано річний план на суму 60 тис. грн.. (тип процедури - Звіт про укладений договір). До 19.04.2020 року було придбано паперу на суму 20 тис. грн.. та оприлюднено Звіт про укладений договір. Залишок по даному предмету закупівлі (код ДК 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) становить 40 тис. грн.. Як правильно визначити тип процедури закупівлі після 19.04.2020 року, оскільки залишок по річному плану становить 40 тис. грн..? Це буде спрощена закупівля чи звіт про договір про закупівлю? Дякую! З листом № 3304-04/55553-06 від 21.12.2019 «Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону» за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F55553-06%20 замовник ознайомлений.
Відповідь
16.03.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
808 / 811
Доброго дня! Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Аналізуючи нову редакцію Закону України «Про публічні закупівлі» (мова йде про редакцію, яка набуде чинності 19.04.2020 року) нами встановлено наступне. Відповідно до ч.16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Як ми розуміємо, для реалізації вищевказаної норми Закону України «Про публічні закупівлі» на електронних майданчиках повинні бути створені відповідні поля, які у таких випадках повинен заповнювати замовник. Однак, нам не зрозуміло, чим повинне повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель, супроводжуватися протоколом засідання тендерного комітету або уповноваженої особи. Питання: 1.Чи потрібно замовнику складати протокол засідання тендерного комітету або уповноваженої особи з переліком недоліків, які виявлено під час розгляду тендерної пропозиції учасника, які такий учасник може усунути на підставі повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей? 2.У разі, якщо протокол необхідно складати, то чи повинен він оприлюднюватися в електронній системі закупівель, чи достатньо заповнити лише поля повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей? Заздалегідь дякуємо за вичерпні відповіді!
Відповідь
16.03.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1001 / 1015
Добрий день! Відповідно ч.3 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" зі змінами, внесеними від 19.09.2019 р. №114, зазначено, що звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ, повинен містити інформацію, а саме: дата укладення та номер договору/ документа (документів), що підтверджують придбання. Чи означає це, що звітування в такому випадку можливе за наявності лише накладної на придбання товару (без укладання договору)?
Відповідь
16.03.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1008 / 1036
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я, як представник юридичної особи (Замовника) використовувати для роботи в системі ЕЦП/КЕП не представника юридичної особи, виданий в АЦСК ДФС, а ЕЦП/КЕП звичайної фізичної особи, виданий, наприклад, АЦСК "Приватбанк"? І якими НПА врегульоване дане питання. Дякую
Відповідь
16.03.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
999 / 969
Доброго дня! Договір заключений в 2014 році на оренду установки утилізації тепла вихідних газів. Чи потрібно його оприлюднювати зараз? Мої попередники в установі цього не робили. Договір діє до 01.10.2022 року. Наша організація має оприлюднювати звіт про укладений договір, згідно ст.2 Закону. Але чи це є доречним? Читала, що договори, які були заключені до вступу в дію Закону та ще є діючими, не оприлюднюються. Чи я не помиляюсь? По цьому договорі ми підібрали ДК 44620000? Чи він правильний?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2