Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3692 / 3744
У грудні провели дві спрощенні закупівлі по електроенергії, але вони не відбулись. Зараз підписуємо прямий договір, але ціна на електроенергію підвищилась. Чи можемо ми заключати договір на більшу суму ніж проводились спрощені закупівлі чи заключати на суму за проведенням спрощенної закупілві, а потім укласти доп.угоду?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4638 / 4783
Замовником двічі проведено процедуру відкритих торгів мультилотову закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 (Електрична енергія) орієнтовна вартість якої була розрахована за ціною, що діяла на момент оголошення цих торгів. За результатами проведення торгів, Замовником прийнято рішення застосувати Переговорну процедуру закупівлі на підставі з п. 1 ч.2 cт. 40 Закону. Запитання : Чи є правомірним збільшення суму договору у зв’язку із зміною вартості товару після проведення відкритих торгів та у період проведення переговорів? Чи не порушує така зміна норми пункту 1 частини 2 статті 40 Закону.
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3186 / 3336
Просимо Вас пояснити, що є виконанням Договору, для застосування з метою оприлюднення інформації про закупівлю, згідно з ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі": 1)сума фактично здійснених оплат під час дії договору чи 2)варість фактично отриманих послуг, закритих актами наданих послуг чи інше? Дякуємо.
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5743 / 5773
Регіональною програмою економічного і соціального розвитку області бридичну особу, яка є органом державної влади (далі – Замовник), визначено замовником робіт з будівництва об’єкта незавершеного будівництва, недобудованого житлового будинку на умовах співфінансування за рахунок державного фонду регіонального розвитку у розмірі 90% та місцевого бюджету у розмірі 10%. Відповідно до пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти. Прошу надати роз’яснення з наступних питань: 1. Як визначити очікувану вартість закупівлі при оголошенні процедури «відкриті торги»: з урахуванням податку на додану вартість чи без нього, зважаючи на норму пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України? 2. Чи буде застосовуватися у даному випадку дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України до Виконавця робіт, якого визначили за результатами процедури закупівлі, та який є платником ПДВ? 3. Дія пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України розповсюджується на всі операції, що включено до проєктно-кошторисної документації на об’єкт будівництва, чи на окремі розділи, види робіт (виконання будівельно-монтажних робіт, придбання устаткування, матеріалів тощо)? 4. Як Замовник має оплатити вартість будівельно-монтажних робіт: з урахуванням ПДВ чи без ПДВ? 5. Чи має право Замовник оплатити вартість матеріалів, устаткування з ПДВ, що використані у ході будівництва, якщо вони придбані Виконавцем з ПДВ?
Відповідь
18.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3740 / 3809
після проведення спрощеної закупівлі на бензин, переможець повідомив що ціна зросла. І на це є підтвердження з торгівельної палати. Ціна зросла більше ніж на 10% отже чи можно по дній виданій справці заключати дві додаткові угоди і з яким проміжком у часі. так як згідно закону одна додаткова не може бути більше 10%.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2