Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1646 / 1693
Підскажіть будь ласка, відповідно частини 6 статі 3 Цей Закон НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ у випадку, якщо замовники, визначені у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону (Наше підприємство підпадає під цю категорію), здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі:...…..5) товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах; Тож для закупівлі проектних робіт, проведення експертизи, здійснення авторського та технічного наглядів необхідно проводити *без застосування процедур закупівлі? Адже вартість робіт і послуг, на них затверджуються відповідно до повноважень Міністерством розвитку громад та територій України або визначаються в порядку, встановленому зазначеним органами (Тобто відповідно ДСТУ)
Відповідь
01.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1644 / 1630
Добрий день! Маю декілька запитань з приводу планування закупівель державного підприємства, яке знаходиться на самозабезпеченні: 1. В нас є договір купівлі-продажу від 2018 р. з ТОВ, продаж товару здійснюється на підставі замовлень підприємства щомісяця. При цьому замовлення можуть бути зовсім різних предметів: хімічні засоби, канселярське приладдя, господарські товари (як то перчатки), тепер ми замовляємо в них ще й захисні маски тощо. Як нам відобразити ці закупівлі в річному плані? За яким ДК? Яку одиницю виміру кількості товару обрати? Чи необхідно викладати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель кожного місяця за результатами кожної закупівлі? 2. Як відобразити в плані закупівлі закувлі послуг водопостачання, енергопостачання, якщо знову ж таки, договора про надання цих послуг укладені декілька років тому, а зараз щомісяця приходять квитанції про їх сплату? Як правильно відобразити інформацію з цих квитанцій та прозвітувати про витрачені кошти? Якщо можливо, наведіть будь ласка, приклад заповнення річного плану з такими закупівлями, види яких зазначено у наведених вище запитаннях. Дякую.
Відповідь
01.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1956 / 1905
Доброго дня! якщо на початку 2020 року був тимчасовий кошторис для нашого закладу, на підставі якого було опубліковано річний план закупівель по одному коду закупівлі - на суму 100 тис.грн. У лютому 2020 року було затверджено постійний кошторис, із відповідною зміною суми по даному коду закупівлі, що дозволяє придбати товар по тому ж коду ще додатково на 49 тис.грн. Яку процедуру доцільно застосовувати до суми 49 тис.грн., якщо на 100 тис.грн. у січні 2020 року було застосовано допорогову закупівлю і укладно договір із постачальником, із наступним розміщенням звіту про укладений договір.
Відповідь
01.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1466 / 1392
Відповідно до пункту 25 Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 р. N 72 "Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об'єктів авторського права і суміжних прав", мінімальна ставка винагороди (роялті) за твори науки, літератури і мистецтва (у разі публічного показу примірників аудіовізуальних творів та інших творів, зафіксованих у фонограмах і (або)відеограмах) становить: - у місцях з платним входом - 5 відсотків суми валового збору,одержаного від продажу квитків; - у місцях з безплатним входом - 2,5 відсотка доходів, входом одержаних з того виду діяльності, у процесі якої відбувається використання творів, а у разі відсутності таких доходів 2,5 відсотка загальної суми витрат на проведення зазначеного виду публічного показу Мінімальна ставка винагороди (роялті) за твори науки, літератури і мистецтва (у разі публічного показу примірників аудіовізуальних творів та інших творів, зафіксованих у фонограмах і (або)відеограмах) встановлена у розмірі: 1) 5 відсотків суми валового збору, одержаного від продажу квитків, яка підлягає розподілу між авторами аудіовізуального твору? (Для прикладу: а) режисеру-постановнику- 1%; б) автору сценарію і (або) текстів, діалогів – 1%; в) автору спеціально створеного для аудіовізуального твору музичного твору з текстом або без нього – 1%; г) художнику-постановнику -1%; д) оператору-постановнику -1%, що становить в загальному становить 5% і буде вважатися мінімальною ставкою відповідно до п. 25 постанови КМУ від 18 січня 2003 р. N 72). Якщо 5 відсотків суми валового збору, одержаного від продажу квитків, підлягає розподілу між авторами аудіовізуального твору, то у яких пропорціях? чи 2) 5 відсотків суми валового збору, одержаного від продажу квитків є мінімальною авторською винагородою, яка сплачується кожному автору аудіовізуального твору? Тобто 5% - режисеру-постановнику; 5% - автору сценарію і (або) текстів, діалогів; 5% - автору спеціально створеного для аудіовізуального твору музичного твору з текстом або без нього; 5% - художник-постановник; 5% - оператор-постановник. У даному випадку, цікавить, яким чином відбувається розподіл авторської винагороди та яка мінімальна ставка винагороди (роялті) підлягає сплаті кожному автору аудіовізуального твору, а саме: а) режисеру-постановнику; б) автору сценарію і (або) текстів, діалогів; в) автору спеціально створеного для аудіовізуального твору музичного твору з текстом або без нього; г) художнику-постановнику; д) оператору-постановнику.
Відповідь
01.06.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1730 / 1766
1.Просимо надати роз'яснення щодо можливості укладення додаткової угоди до Договору підряду застосування при розрахунку за Договором збільшення розміру кошториснохї заробітної за розрядом складності робіт. Ціна, обсяги робіт та всі інші умови Договору залишаються без змін. 2 чи можливо встановлювати динамічну ціну договору при закупівлі робіт?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2