Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1810 / 1776
Замовник у ТД викладає вимогу щодо підтвердження відповідної кваліфікації працівників Учасника - наявність диплому та курсів підвищення кваліфікації. Закупівля - бюджетне фінансування. 1.Чи має Учасник змогу подава покументи про освіту та документ підвищення кваліфікації не державного зразку? 2.Робітник не має відповідної кваліфікації, є тільки початкова освіта. Для підтвердження його кваліфікації чи достатньо буде подати тільки довідку про підвищення кваліфікації вільного зразку (не державного зразку)? З повагою, Вікторія
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2083 / 2154
Пунктом 1 частини 5 статті 3 Закону України від 19.09.2019 № 114-ІХ, зокрема, передбачено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи та послуги, закупівля яких згідно із законами України потребують спеціальних заходів безпеки. У зв'язку з цим питання: 1. Які заходи відносяться до спеціальних заходів безпеки? 2. Чи відносяться до цього пункту будівельні роботи, якщо проєкту на їх виконання присвоєно ступінь обмеження “Для службового користування”.
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2168 / 2181
Доброго дня! Відповідно до ч.5 статті 25 ЗУ "Про публічні закупівлі" - "За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою цієї статті". Яка процедура повернення забезпечення, якщо учасник не звернувся до замовника і хто несе відповідальність?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2164 / 2189
Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 9 ЗУ "Про публічні закупівлі" (надалі Закон), тендерний комітет звертається до Вас за роз’ясненням, а саме: Згідно з ч. 1 ст. 4 Закону, закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Тому виникає питання : що значить поняття «нагальна потреба» ? Це наявність предмету закупівлі у кошторисі , або це потреба, яка виникла на теперішній час, яку замовник , на час складання кошторису не міг передбачити? Дякуємо.
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2042 / 2038
Для систематичного й безперервного поширення соціальної реклами у Дніпропетровській області на балансі нашого департаменту є понад 170 стаціонарних металевих споруд типу бігбод, які знаходяться в містах, районах та поза межами населених пунктів Дніпропетровської області. Для утримання бігбордів в належному стані декілька споруд потребують поточного ремонту. Порядком визначення предмета закупівлі визначено, що під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі визначається за кожною окремою спорудою. Питання: 1) чи має право тендерний комітет при проведення закупівлі з поточного ремонту скористатися Порядком, а саме: визначитися з видатками по кожній окремій споруді та провести відповідну закупівлю (в нашому випадку це - звіт про укладений договір за кожною спорудою окремо)? 2) чи вважатиметься порушенням, якщо ці угоди будуть укладені з одним й тим юридичним лицем (виконавцем послуг)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2