Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4088 / 4141
Необхідно відмінити спрощену закупівлю на етапі кваліфікації переможця.Замовником виявлено помилки в оголошенні,які наразі вже неможливо виправити.Посилання на які статті і пункти Закону,а також яку причину відміни закупілі потрібно зазначити у Протоколі про прийняття рішення про відміну?
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2586 / 2578
Провести закупівлю в 2021 році до 50 тис. без використання електронної системи телекомунікаційних послуг. В наявності договір 2014 року. Надавачі послуг відмовляються надавати договір 2021 року, а пропонують додаткову угоду. Чи правомірно вимагати переуклати договір в 2021 році.
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3002 / 3071
11.01.21р заключений договір на поставку картоплі за результатами аукціону по ціні 9 грн-кг Згідно даних Держстат ціна на картоплю складає по Україні 10.15грн-кг, а по Сумській області 10-11 грн-кг Перша поставка проведена по ціні 9грн-кг. Чи можливо підняти ціну на 10 відсотків 30.01.21 коли в договорі на поставку є пункт--збільшення ціни на одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми визначеної в договорі про закупівлю, -не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2690 / 2820
11.01.21р заключений договір на поставку картоплі за результатами аукціону по ціні 9 грн-кг Згідно даних Держстат ціна на картоплю складає по Україні 10.15грн-кг, а по Сумській області 10-11 грн-кг Перша поставка проведена по ціні 9грн-кг. Чи можливо підняти ціну на 10 відсотків 30.01.21 коли в договорі на поставку є пункт--збільшення ціни на одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми визначеної в договорі про закупівлю, -не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю
Відповідь
20.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4238 / 4333
Доброго дня, ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" встановлено випадки, у яких замовник здійснює придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої ст.3 без застосування порядку проведення спрощених закупівель. При цьому замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. В зв'язку з вищезазначеним, питання, чи вважається цей договір договором про закупівлю в розумінні Закону і чи підпадають такі договори під дію ст.41 Закону в частині зміни істотних умов договору і продовження дії договору на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю. Заздалегідь вдячні за змістовну відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2