Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1975 / 1971
Доброго дня! Згідно відкритих торгів на закупівлю пального було подання скарги в АМКУ одним із учасників, період оскарження тривав в цілому 1,5 місяці. У результаті розгляду скарги АМКУ наше під-во було визнано переможцем торгів, але за цей період ціна на ринку піднялась на 30% . Чи маємо ми право вимагати від клієнта підняття ціни до 10% пропорційно збільшенню такого товару на ринку (порівнюючи дату подання пропозиції та дату заключення договору)? Чи юридично ми не маємо право на такі дії до заключення договору та потрібно брати до уваги тільки ціну на ринку на дату заключення договору? Дякую
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2104 / 2101
Доброго дня! До 19.04.2020 року було укладено договір по коду 44160000-9 з ПАТ «N» на суму 50 тис. грн., але фактично товарів було закуплено на 2.5 тис. грн.( під час карантину ПАТ «N» не працювали), на разі є можливість закупити матеріали за вказаним кодом з іншим постачальником по нижчій ціні. Чи можна укласти з ПАТ «N» додаткову угоду на зменшення договору на 10тис. грн. і внести зміни до річного плану щодо зменшення на 10 тис. грн., а потім запланувати нову закупівлю за вказаним кодом уже на суму 9.5 тис. грн та укласти договір без застосування електронної системи з іншим постачальником? Заздалегідь Дякую!
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2124 / 2085
Пропозиція учасника була відхилена замовником з причини арифметичної помилки в формі "Тендерна пропозиція", а саме: невірно вказано ціну за одиницю товару одної з позицій. Однак, в ході аукціону нами було знижено ціну пропозиції. Відповідно до п.4 ст.41 "Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі", тобто у випадку укладення договору, останній повинен був би укладений відповідно пропозиції за результатами аукціону, та не суперечив би тендерній пропозиції за результатами електронного аукціону. Чи є підставою для відхилення пропозиції арифметична помилка в формі тендерної пропозиції до початку аукціону?
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1931 / 1899
Що стосується вибору фракції предмету закупівлі, то раніше замовники при визначенні розміру кусків вугілля керувалися положеннями ГОСТ 19242-73 "Угли бурые, каменные и антрацит. Классификация по размеру кусков (Вугілля буре, кам'яне та антрацит. Класифікація за розміром кусків)", але відповідно до наказу ДП "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" Про скасування національних стандартів, які розроблені на основі міждержавних стандартів, що розроблені до 1992 року та міждержавних стандартів в Україні, що розроблені до 1992 року від 14.12.2015 № 185, прийнято рішення скасувати повністю чинність міждержавних стандартів в Україні, зокрема, ГОСТ 19242-73, з 01.01.2019 року. На нашу думку, на разі положення існуючих ДСТУ, які використовуються у сфері виробництва і реалізації вугільної продукції суперечать один одному і підлягають доопрацюванню та внесенню відповідних змін до них. Так у ДСТУ 3472:2015 вказуються таки марки вугілля, які, в свою чергу, відсутні у ДСТУ 7146:2010, а деякі пункти ДСТУ 7146:2010 посилаються на вже недійсний ГОСТ 19242-73. Тому деякі Замовники,у зв'язку з тим, що на даний час нормативний документ, що регламентує чіткий поділ за фракціями відсутній, зазначають розміри кусків вугілля "відповідно до фактичних потреб Замовника". Чи це правомірно? (Приклад: закупівля UA-2020-06-15-004056-c)
Відповідь
24.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1941 / 1978
Вітаю! Звертаюсь до Вас з наступним запитанням: По результатам розгляду поданих тендерних пропозицій на спрощену закупівлю, було виявлено наступне: перший учасник, ціна якого найбільш економічно вигідна, наприклад ПП "ПРОДМ" - керівник Іванов Іван Іванович, наступний після нього власне той керівник ФОП Іванов Іван Іванович. Згідно ч.2 ст.26 ЗУ "Про публічні закупівлі" кожен учасник має подати лише одну пропозицію. Чи правомірно їх відхилити у звязку з тим, що це одна й та особа та посилатись на ЗУ "Про захист економічної конкуренції" та ч.2 ст.29 Закону? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2