Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1370 / 1360
Державне підприємство двічі провело відкриті торги та відмінило їх по причині недостатньої кількості учасників. Ці 2 відкритих торгів були проведені за діючою редакцією Закону, тобто до 19 квітня 2020 року. Торги проведені таким чином, що наявна підстава для застосування переговорної процедури закупівлі згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Проте до 19.04.2020 державне підприємство не встигне провести переговорну процедуру. З 19.04.2020 набуває чинності нова редакція закону. Просимо роз‘яснити, чи можливо для торгів, що проведені до 19.04.2020, провести переговорну процедуру після 19.04.2020 за згідно з п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі"(тобто два рази торги за поточної редакції до 19.04.2020, а переговорну вже за майбутньою редакцією Закону після 19.04.2020)?
Відповідь
07.04.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1165 / 1150
Замовником закупівлі є бюджетна установа, на яку поширюються норми Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). Замовником на стадії планування бюджетних асигнувань розраховується потреба в них, за наслідками чого складаються відповідні розрахунки. Згідно вказаних розрахунків слідує, що потреба Замовника в придбані товару на бюджетний період становить 600,0 тис.грн. Таким чином, очікувана вартість товару перевищує межі, встановленні ч. 1 ст. 2 Закону. Придбання товару здійснюється за рахунок асигнувань, затверджених в кошторисі на бюджетний період (тимчасові кошториси відсутні, додаткові кошти не виділялись). На початку року, а саме 02 січня замовником укладено прямий договір, без застосування процедур, визначених Законом. Сума договору становить 199,9 тис.грн. Термін придбання товару по прямому договору перевищує час, необхідний для проведення процедури відкритих торгів. В квітні-місяці Замовником оголошено відкриті торги на придбання товару на решту суми, що становить 400,1 тис.грн. Враховуючи вищезазначене, прошу надати відповідь на питання наступного змісту: - чи правомірно укладено договір на придбання частини товару, сума якого не перевищує межі, визначені ст. 2 Закону (тобто до 200,0 тис.грн) при умові, що фактичне придбання товару (виходячи з його потреби) протягом року становитиме 600,0 тис.грн?
Відповідь
07.04.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1094 / 1039
Господарський суд Кіровоградської області рішенням від 12.09.2018 р. у справі № 912/1833/18 повністю задовольнив позовні вимоги прокурора та визнав недійсним договір поставки товару № 17 від 24.01.2018 р., укладений між відділом освіти та постачальником на загальну суму 100 тис. грн. Зазначений договір визнаний недійсним, у тому числі і за те, що в звіті про укладені договори предмет закупівлі був вказаний без зазначення в дужках конкретної назви товару, що на думку суду, є порушенням вимог п. 1 розд. ІІ Порядку № 454. Враховуючи вищезазначене та враховуючи те, що відповідно до абз.4 ч.1 ст.2 Закону використання електронної системи закупівель не є обов’язковим для здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, просимо надати відповідь на питання: «Що відповідно до законодавства є предметом закупівлі для допорогових закупівель без використання електронної системи закупівель (наприклад: звіт про укладені договори) і як його визначати?»
Відповідь
07.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
900 / 890
Скажіть будь ласка, чи можна після 19.04.2020 бюджетним установпм здійснювати закупівлю по авансових звітах, якщо так, то як опртлюнювати звіти про закупівлю? Дякую.
Відповідь
07.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1363 / 1433
ст. 40 переговорна процедура по доп. роботам, раніше було зазначено "додаткові роботи, які не були включені в попередньому проекті", тепер це "додаткові аналогічні роботи", у нас будівництво, можуть вилізти різноманітні роботи, вони повинні бути аналогічні до яких робіт? А якщо аналогічних взагалі немає ??? Наприклад: була штукатурка, фарбування, а вилізло, що взагалі потрібно міняти опалення (в капітальному ремонті це можливо). Що робити в цьому випадку? Або якщо це будівництво, то будь-які будівельні роботи і є додатковими?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2