Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2052 / 1913
Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 22 березня 2016 року № 490 передбачає що Додаток до річного плану закупівель, до якого вносит ься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель. В новій редакції Закону стаття 2 іншого змісту. чи має План закупівель додаток до нього після 19.04.2020 року?
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2191 / 2188
Доброго дня. Допоможіть розібратися з наступним питанням: чи потрібно відповідно до Закону зі змінами оприлюднювати Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель та річний план закупівель, якщо закупівля пройшла авансовим звітом (КЕКВ 2210, 2240), або якщо це було відшкодування витрат на відрядження (КЕКВ 2250) , або відшкодування енергоносіїв (установа розташована в орендованому приміщенні). Якщо потрібно, то яким чином це робити на практиці, адже потрібно завантажити договір, вказати номер, дату, строк виконання договору, чи сканувати чеки, проїзні квитки, тощо. Дякуємо!.
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1783 / 1744
Чи можна вважати "Довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням який покладено на контролюючі органи" видану 25.05.2020 ФОП Степанцова І.В. (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2267120406) № 44837 чинною, якщо при перевірці кваліфікованого електронного підпису для електронних документів у відкритих єдиних державних реєстрах (https://czo.gov.ua/verify та https://cabinet.tax.gov.ua/registers/debit) є підтвердження підпису тільки посадової особи контролюючого органу. Підтвердження підпису Керівника контролюючого органу відсутнє. Довідка вимагається відповідно до п.2б) Додатку 3 тендерної документації. Процедура https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-17-008968-b.
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1578 / 1670
Відділом освіти в 2019 році закуплено послуги з підключення до мережі Інтернет для закладів освіти району. Відповідно з провайдерами, які надали послуги з підключення установ до мережі Інтернет, в подальшому укладено договори на надання телекомунікаційних послуг (код за ДК 021:2015 - 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних). Загальна сума закупівлі за кодом ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» в 2020 році більше 50000,00 грн. По даній закупівлі, відповідно до попередньої редакції Закону України «Про публічні закупівлі», було опрелюднено звіти про укладені договіри. Як правильно обрати процедуру закупівлі на підключення до мережі Інтернет (код за ДК 021:2015 «72410000-7: Послуги провайдерів») та в подальшому на надання телекомунікаційних послуг (код за ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних») після 19.04.2020? Якщо за кодом ДК 021:2015 «72410000-7: Послуги провайдерів» сума закупівлі менше 50000,00 грн, а за кодом ДК 021:2015 «64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» перевищує. Чи потрібно проводити спрощену процедуру закупівлі? І яким чином, якщо в сільському населеному пункті один провайдер, який надає послугу з підключення до мережі Інтернет, а потім і телекомунікаційні послуги? Чи є така закупівля винятком, згідно п.2 ч.7 ст.3 чинної редакції Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин? І які документи потрібні для підтвердження відсутності конкуренції з технічних причин? Як в подальшому закуповувати телекомунікаційні посуги на наступний рік, якщо змінювати провайдера не є доцільним, оскільки доведеться знову оплачувати послуги підключення до мережі Інтернет? Чи є така закупівля винятком, згідно п.2 ч.7 ст.3 чинної редакції Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин? І які документи потрібні для підтвердження відсутності конкуренції з технічних причин?
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1633 / 1688
Вищий навчальний заклад планує залучити у 2020 році до навчального процесу, крім викладачів, які перебувають з ним у трудових відносинах, ще й викладачів та фахівців-практиків, які не є його працівниками. Таке залучення планується реалізувати шляхом заключення з фізичними особами, які будуть читати лекції, договорів про надання послуг з читання лекцій. У зв’язку з тим, що з 19.04.2020 Законом України «Про публічні закупівлі» встановлено обов’язок замовника проводити спрощену закупівлю по закупівлі послуг на суму від 50 тис. грн. до 200 тис. грн. виникає ряд запитань: Чи потрібно вищому навчальному закладу проводити спрощену процедуру закупівлі у разі укладання договорів про надання послуг з читання лекцій з рядом фізичних осіб, якщо сумарна вартість заключних з ними договорів про надання послуг перевищує 50 тис. грн. на рік? Причому кожна з таких осіб буде читати лекції по окремому предмету. Чи можна здійснювати закупівлю таких послуг за кодом ДК 021:2015 80430000-7 «Послуги у сфері університетської освіти для дорослих»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2