Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1645 / 1537
Доброго дня!Переможець спрощеної закупівлі Комунальне підприємство міської ради ,якє забезпечує потреби територіальної громади,діяльність якого не здійснюється на промисловій чи комерційній основі та є одержувачем бюджетних коштів для виконання робіт (вартістю більш ніж 50 тис.грн., но меньш ніж 1500 тис. грн.)залучає субпідрядників. Чи потрібно Комунальному підприємству проводити спрощену закупівлю?
Відповідь
07.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1589 / 1576
Доброго дня! Відповідно до п.7 статті 17 розділу III У разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 цього Закону, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій цієї статті.Ця вимога закону виконується коли учасник спрощеної закупівлі залучає до виконання робіт субпідрядників?
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1561 / 1608
доброго дня, Замовником було оголошено міжнародний тендер. Згідно вимог тендерної документації, пропозиція учасника супроводжується, забезпеченням, як банківська гарантія (електронна банківська гарантія). В даних торгах прийняло участь пять учасників, але торги відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону України Про публічні закупівлі "допущення до оцінка менше двох тендерних пропозицій". Надані учасниками банківські гарантії відповідно до Закону анульовано. Але один із учасників на рішення Замовника подає скаргу до АМКУ і її задовільняють. Враховуючи рішення АМКУ, є дві пропозиції які допускаються до аукціону. Але Замовником анульовано банківські гарантії згідно вимог Закону, чи можливо поновлення банківських гарантій учасниками яких допущено до аукціону чи Замовник відміняє торги через неможливість усунення порушення (через законодавчу дилемму: Законодавцем передбачено лише право подовження банківської гарантії, а не оформлення нової банківської гарантії)?
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1655 / 1689
З метою оформлення продовження строку дії дозволів на право зберігання і використання відомчої зброї, Національному банку України необхідно отримати послуги дозвільної системи. Відповідно до статті 1 Закону України «Про адміністративні послуги» (далі – Закон), вищезазначені послуги є результатом здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямованим на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи. Також відповідно до статті 11 Закону, у випадках, встановлених Законом справляється плата за надання адміністративних послуг (адміністративний збір). Просимо надати роз'яснення, чи підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі» сплата адміністративного збору, а саме: за отримання послуг дозвільної системи з метою оформлення продовження строку дії дозволів на право зберігання і використання відомчої зброї. Дякую.
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1951 / 1948
Після визначення переможця у спрощеній закупівлі Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. І, как радить нам стаття в Prozorro Інфобокс від 15.05.2020р. - “Договір потрібно укласти не пізніше ніж через 20 днів Тобто несуттєво, на який саме день, аби дотриматись вимоги щодо терміну.” Але, як з'ясувалося, регламент роботи майданчика Zakupki.Prom.ua передбачає обмеження щодо початку строку підписання договору - не раніше завершення періоду оскаржень. І цей період оскарження, відповідно до регламенту майданчика,становить два дні. Просимо пояснити на підставі якої статті Закону встановлено дводенний період оскарження по спрощеним закупівлям і відповідно неможливість оприлюднення договору. З повагою.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2