Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3176 / 3260
Якщо замовник є бюджетною установою з договірною потужністю до 50 кВт та плнує закупівлю електричної енергії у постачальника універсальних послуг на суму 126000,00 грн., чи можна придбати в такому разі електроенергію без застосування процедури спрощеної закупівлі, враховуючи п.2 частини 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме відсутність конкуренції з технічних причин.
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3276 / 3525
Підприємством здійснюється планування закупівель на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт та послуг. Чи правомірне проведення відкритих торгів на підставі нової потреби, якщо вже було проведено спрощену закупівлю за тим самим предметом?
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3171 / 3265
Добрий день! Поясність будь ласка чи можливо одним протоколом відхилити учасника по ст.16 та ст.22 Закону не публікуючи повідомлення про виправлення помилок по ст. 16
Відповідь
27.01.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3110 / 3251
Доброго дня) Скажіть будь ласка, банківські послуги ( щомісячне обслуговування пост терміналу) не підлягають оприлюдненню і не є предметом закупівлі? Дякую
Відповідь
27.01.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3984 / 4045
Доброго дня, постало спірне питання щодо вибору типу процедури закупівлі - після того, як двічі не відбулись торги за спрощеною процедурою. Чи маємо право заключити прямий договір без застосування електронної системи закупівель (якщо двічі скасовано спрощену закупівлю через відсутність учасників) чи можливо треба проводити переговорну процедуру?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2