Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3399 / 3378
29.01.2021 р., отримано рахунок за спожиту електроенергію в сумі 23 тис. грн.договір на новий бюджетний рік ще не укладено, 22.01.2021р. року затверджено кошторис на установу, по статті витрат КЕКВ 2273(оплата електроенергії) передбачено 100800 грн. Чи має право установа згідно ст.3 п.7пп.3 "виникнення об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі", здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель,оприлюднити в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
01.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3345 / 3312
Чи є вакцина лікарським засобом в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі і під яким кодом дк 021:2015 її закуповувати ?
Відповідь
01.02.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3418 / 3563
Згідно п.6 ч.7 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) придбання замовником послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» визначає визначає правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні. Проте, замовнику необхідно закупити послуги з адвокатської діяльності, які будуть надаватись на території іноземної державі адвокатами іноземної держави. Згідно ст.5 Закону, закупівлі здійснюються за такими принципами, як добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель/спрощених закупівлях на рівних умовах. Враховуючи викладене, чи має право замовник застосовувати п.6 ч.7 ст.3 Закону для закупівлі послуг з адвокатської діяльності, які будуть надаватись в іноземній державі адвокатами іноземної держави?
Відповідь
01.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3623 / 3749
Наше підприємство являється суб'єктом господарювання, яке здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, визначених п.2 ч.2 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії). Чи правомірно укладати прямий договір на закупівлю бензину і дизельного палива для забезпечення потреб автотранспорту підприємства без провендення процедури закупівлі згідно вимог Закону?
Відповідь
01.02.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3014 / 3034
В грудні 2020 року нами було проведено спрощену процедуру закупівлі природного газу на суму 175 тис.грн ( UA-2020-12-14-014255-c) а також укладено договір без використання ЕСЗ на розподіл газу на суму 35 тис грн. На даний етап на баланс установи добавляється нове приміщення, яке потрібно опалювати сума буде біля 200 тис грн. Як правильно поступити: проводити нову закупівлю, так як збільшення суми договору неприпустиме
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2