Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2121 / 2178
Ми проводимо спрощену закупівлю послуг з поточного ремонту. Учасник пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, являється фігурантом у кримінальному провадженні ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України, яке на даний момент не завершене, а саме: учасник виграв тендер встановивши економічно необгрунтовану низьку ціну та не виконав роботи в повному обсязі (капітальний ремонт приміщення). Чи маємо ми право віхилити даного учасника?
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1990 / 1980
Добрий день. Допоможіть будь ласка в одному питанні: Замовник, укладає договір, з надання послуги водовідведення на суму 89000 тис., чи зобов'язаний Замовник проводити спрощену закупівлю, якщо Виконавець є суб'єктом природних монополій, або Замовник має право згідно абз.3, п.п. 2, п. 7, ст. 3 Договір укладається без використання ектронної системи (звіт). Зазделегідь велике дякую.
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1971 / 2001
Замовником (бюджетною установою) здійснено закупівлю послуг згідно Річного плану закупівель шляхом проведення відкритих торгів в травні 2020 року. В червні отримані додаткові бюджетні асигнування в розмірі 150 тис. грн. Прошу надати роз'яснення чи можемо ми застосовувати роз'яснення Мінекономрозвитку України від 14.09.2016р. №3302-06/29640-06 "Щодо здійснення закупівель, які засновник об'єктивно не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі" до нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2066 / 2020
Форма власності підприємства - комунальне, яке належить органу місцевого самоврядування. Таким чином підпадає під ознаки ст.2 п.1.4 ЗУ "Про публічні закупівлі". Підприємтво одночасно здійснює кілька видів господарської діяльності, незалежних одна від одної. Один з видів діяльності підпадає під діяльність в окремій сфері господарювання (ст. 2 п. 2.9). Чи необхідно дотримуватись підприємству процедур закупівлі при здійсненні інших видів господарської діяльності, які не підпадають під визначені в ст. 2 п.2 ЗУ "Про публічні закіпувлі?"
Відповідь
19.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1877 / 1864
Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз'яснення стосовно п.4 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" №114-ІХ від 19.09.2019. Чи правильно розуміти, що відтепер замовник має можливість укладати договір з учасником-переможцем закупівлі без складання додаткової угоди, якщо ціна пропозиції учасника була перерахована після результатів аукціону в сторону зменшення? Наприклад: якщо кінцева ціна аукціону складає 15000 грн., а учасником було надано специфікацію за результатами аукціону вже скоригованою на суму 14999 - договір укладається одразу на суму 14999? Дякуємо!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2