Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2196 / 2327
Чи можливо закупити товари у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю, якщо продаж товарів забезпечує потреби громадської організації лише в частині отримання прибутку? У такого підприємства може бути визначений статутний капітал, але відсутній кінцевий бенефіціарний власник?
Відповідь
06.08.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1839 / 1953
Доброго дня! Чи може Уповноважена особа здійснювати одноособово кваліфікацію учасників за результатами проведення відкритих торгів по процедурі, затвердження додатку до річного плану та затвердження тендерної документації до якої, було здійснено рішенням засідання Тендерного комітету? Дякую!
Відповідь
05.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2185 / 2253
Як що учасник торгів не подав будь-який документ у своій тендерній пропозиції згідно тендерной документації Замовника, на період кваліфікації пропозиції учасника згідно ч.9 ст. 26 ЗУ "Про публічні закупівлі" Учасник має право завантажити через електронну систему закупівель відсутній документ? Дякую
Відповідь
05.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2255 / 2251
Чи може Замовник, як виняток застосувати переговорну процедуру для закупівлі послуг їдалень на додаткові кошти іншої субвенції для збільшення вартості харчування одного учня, що надійшли в середині бюджетного року, обгрунтовуючи застосування переговорної процедури абз. 3 п. 2 ч. 1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутність конкуренції) або п. 5 ч. 1 ст. 40 (додаткові послуги в того самого постачальника) адже приміщення їдальні одне і його за умовами попередньої закупівлі на навчальний рік займає підприємець?
Відповідь
05.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2128 / 2188
Чи не заборонено законодавством України участь компанії в тендері на будівництво об'єкту, якщо до цього ця ж компанія виступала в ролі генерального проектувальника по даному об'єкту за окермим тендером на проектування?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2