Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.08.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1623 / 1595
До 1 січня 2022 року згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" є можливість одночасної діяльності Уповноваженої особи та Тендерного комітету. Як правильно оформити документальне забезпечення їхньої спільної діяльності якщо уповноваженою особою буде призначено члена тендерного комітету. Річний план закупівель буде один, затверджений протоколом УО або ТК? А потім закупівлі проводяться окремо УО(50-200 тисяч) та ТК(0-50) і оформлюються вже своїми особистими протоколами?
Відповідь
14.08.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2454 / 2513
Добрий день. Асоціацією було проведено відкриті торги по закупівлі легкового автомобіля.Торги завершені,укладено договір. В казначейській службі відмовили у реєстрації договору з посиланням на те що: 1. У плані закупівель по предмету закупівлі не вказано КЕКВ; 2.Конкретна назва предмета закупівлі у звіті прописана як "Легкові автомобілі", а в договорі "Легковий автомобіль TOYOTA Camry hybrid prestige «або еквівалент". У зв'язку з цим є питання.Наскількі вагомі ці порушення?Чи є змога їх виправити і яким чином? І наскількі правомірні діє казначейської служби з урахуванням того,що договір викладено в форматі пдф після завершення закупівлі. https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2020-07-02-000247-a
Відповідь
14.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1822 / 1836
Доброго дня! Згідно з другим абзацом ч. 3 ст. 16 Закону «якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців». Хто в розумінні Закону може бути співвиконавцем послуг відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону (фізичні особи, які не є суб’єктами господарювання та/або фізичні особи-підприємці та/або юридичні особи та/або інш.)?
Відповідь
14.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1731 / 1708
У разі збільшення ціни на 10 %, кількість товару – зменшують. При цьому загальна сума договору має відповідати змінам щодо ціни і кількості. Де можна ознайомитись як саме проходить процедура коли загальна сума має відповідати змінам щодо ціни і кількості.
Відповідь
14.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1434 / 1509
Поясніть п.5 Наказу №710 - що мається на увазі під "сканована копія електронного документа" - як замовнику переконатися, що копія зроблена саме з електронного документа, а не зі звичайного Word. По п. 10 - якщо назва вулиці була змінена до момента подання документа, адже масова зміна вже відбулася і тому маємо багато таких документів, починаючи з паспорту, то чи цей варіант може будти формальною помилкою? Чи обов'язково в тендерній документації вказувати повний перелік формальних помилок? Чи достатньо посилатися на затверджений перелік відповідно до Наказу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2