Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1664 / 1799
Комунальне підприємство наймає для виконання певних робіт фізичну особу шляхом укладення цивільно-правової угоди, оплату за виконані роботи проводить з фонду оплати праці. Чи розповсюджується дія ЗУ " Про публічні закупівлі" на цивільно-правові угоди з фізичними особами у цьому разі?
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2238 / 2326
Доброго дня! Допоможіть розібратись з таким питанням. Планується закупівля за ДК 021:2015 72510000-3 управлінських послуг , пов'язаних з комп'ютерними технологіями (управління програмним забезпеченням документообігу Замовника). Захищене авторським правом (підтверджене документами). Бюджет закупівлі 180 000.00 грн. Яким способом проводити таку закупівлю? 1.Це переговорна процедура з одним учасником (власником інтелектуальних прав) по пункту 2 частини 2 статті 40 Закону (Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності;)? 2. Або укладення прямого договору з розробником програмного забезпечення (власником інтелектуальних прав) без проведення спрощеної процедури по пункту 2 частини 7 статті 3 Закону (Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків:існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності? Дякую!
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1459 / 1461
Частиною 6 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), встановлено, що у випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору може бути продовжений до 60 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю (наприклад – послуг). Просимо роз’яснити, які орієнтовно випадки обґрунтованої необхідності можуть бути прийнятими і незаперечними, в розумінні Закону, для оформлення рішення Замовника щодо подовження строку укладання договору до 60 днів? Чи ці випадки носять виключний, обмежений характер, чи відносяться до прав і розуміння Замовника? А також просимо роз’яснити, які є особливості оформлення рішення про продовження строку укладання договору до 60 днів і порядку розміщення в електронній системі закупівель.
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1822 / 1844
Закладами освіти області відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" проводяться закупівлі щодо послуг з гарячого харчування дітей. Переможець надавав послуги на орендованих площах закладів освіти на підставі договорів про безкоштовне користування приміщень харчоблоків. При цьому, у зв'язку зі змінами в ЗУ "Про оренду державного та комунального майна" об'єкти державної та комунальної власності передаються в оренду за результатами аукціону виключно в електронній торговій системі. Як діяти замовнику в даному питанні через колізію чинного законодавства ? Адже переможець по торгам щодо надання послуг гарячого харчування може не стати переможцем аукціону на оренду площ харчоблоків.
Відповідь
13.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1887 / 1919
Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону Про публічні закупівлі за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301. Чи зобов’язаний замовник за кожною окремою будівлею проводити окрему процедуру закупівлі/закупівлі, враховуючи що предмет закупівлі робіт визначається за об’єктами будівництва (слово об’єкти визначено у множині). Чи може замовник провести одну спрощену закупівлю/відкриті торги за декількома об’єктами будівництва (з декількома інвентарними номерами)? Наприклад закупівлю на «Проектно вишукувальні роботи з обстеження технічного стану з видачею експертних висновків технічного стану об’єктів Підприємства» (згідно до технічного завдання в переліку визначено порядка 10 об’єктів з різними інвентарними номерами).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2